Новини

Бізнес-ліга Львівщини: підсумки четвертого ігрового дня

У четвер, 30 листопада, відбулися поєдинки четвертого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. День видався максимально боєздатним, а жодному з фаворитів не вдалася легка прогулянка. Детальніше - у матеріалі. (більше…)

Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів четвертого туру

У четвер, 30 листопада, команди Бізнес-ліги Львівщини проведуть поєдинки четвертого ігрового дня. Хто із ким зустрінеться та чого очікувати від протистоянь - у матеріалі. (більше…)

Перша ліга Львівщини: рекордними були антураж, емоції та перегляди (підсумки 3 туру)

Відбулися поєдинки третього туру Першої ліги Львівщини з футзалу. Цей турнір цьогоріч насправді видатний, а третій ігровий день у компоненті якості не став винятком. Детальніше про зустрічі - у матеріалі....

Бізнес-ліга Львівщини: підсумки третього ігрового дня

Відбулися зустрічі третього туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Матчі видалися розкішними, а видовища точно не бракувало у жодному з трьох поєдинків, що були зіграні. Детальніше - у матеріалі. (більше…)

Суперліга Львівщини: яким був 4-ий тур (підсумки)

Минулими вихідними відбулися матчі 4-ого туру Select Суперліги Львівщини з футзалу. Мета цього матеріалу - розповісти про підсумки звітного ігрового дня, який був супергольовим та вражаючим. (більше…)

Суперліга Львівщини: анонс 4-ого туру

У суботу, 25 листопада, зіграють матчі четвертого туру Select Суперліги Львівщини з футзалу. Цього дня відбудуться три зустрічі, кожна із яких претендуватиме на увагу найбільш вибагливих поціновувачів. Детальніше про поєдинки...

Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю поєдинків третього туру

У четвер, 23 листопада, зіграють матчі третього туру Бізнес-ліги Львівщини. У рамках звітного ігрового дня проведуть три протистояння. До вашої уваги їхнє представлення. (більше…)

Перша ліга Львівщини: конкуренція розгорілась у кожному матчі (підсумки 2 туру)

Минулого вікенду відбулися протистояння другого туру у Першій лізі Львівщини. Кожна із команд відповідально поставилася до власної підготовки та налаштування, тому зустрічі видалися доволі рівними. Детальніше - у матеріалі. (більше…)