АФЛ

Новини

СЗШ 29 – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Личаківському районі

На тижні завершилися змагання районного етапу “Шкільних ліг” з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Личаківському районі переможцем стала команда 29-ої школи. (більше…)

СЗШ 99 – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Шевченківському районі

На тижні завершилися змагання районного етапу “Шкільних ліг” з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Шевченківському районі переможцем стала команда 99-ої школи. (більше…)

ЛЛГ – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Галицькому районі

На тижні завершилися змагання районного етапу “Шкільних ліг” з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Галицькому районі переможцем стала команда ЛЛГ. (більше…)

СЗШ 60 – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Залізничному районі

На тижні завершилися змагання районного етапу “Шкільних ліг” з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Залізничному районі переможцем стала команда 60-ої школи. (більше…)

Ліцей ім. Пулюя – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Франківському районі

На тижні завершилися змагання районного етапу "Шкільних ліг" з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Франківському районі переможцем стала команда Ліцею імені Пулюя. (більше…)

VBET Екстра-ліга: “Енергія” здобула першу перемогу у “бронзовій” серії

Минулими вихідними відбулися перші матчі заключної стадії змагань VBET Екстра-ліги України з футзалу. Свій "бронзовий" поєдинок, зокрема, проводили львівська "Енергія" та рівненський "Кардинал-Рівнестандарт". Перше протистояння зіграли у Рівному, а підсумок...

Роман Проць та Орест Дуцяк працюватимуть на матчах “золотої” серії плей-оф Екстра-ліги

Спостерігач арбітражу Роман Проць (на фото - другий праворуч) та арбітр FIFA Орест Дуцяк (на фото - перший праворуч), які є представниками Асоціації футзалу Львівщини, отримали призначення на вирішальні матчі...

Львівська “Енергія” побореться за “бронзу” VBET Екстра-ліги

У середу, 17 травня, відбувся вирішальний, п'ятий поєдинок у півфінальній парі VBET Екстра-ліги України з футзалу між київським "ХІТом" та львівською "Енергією". За підсумками матчу "енергетики" поступилися киянам з рахунком...