Перша ліга Львівщини: перед стартом четвертого туру (анонс)

У суботу, 9 грудня, команди Першої ліги Львівщини з футзалу зіграють поєдинки четвертого туру. Хто із ким зіграє та які очікування від матчів – у матеріалі.

“КІВС-2 in.IT” – “Скала” (Вільховець) (15:00)

У бою зійдуться два різні покоління футзалістів. Юні “айтівці” протистоятимуть досвідченій “Скалі”.

Молода команда Назарія Станкевича ставить перед собою незмінне завдання – обрости м’язами ігрового тонусу для подальшого прогресу у футзалі. На поталу виконанню цьому завданню можуть бути навіть підсумки у тому чи іншому матчі. Втім, знаємо, коли результат на колектив не тисне, то і гра може видаватися набагато більш яскравою. Така історія цілком може трапитися і з КІВС. Хлопці отримують задоволення від часу, проведеного разом на майданчику.

“Скала” натомість дуже потужний опонент, який виконує чемпіонські завдання тут і зараз. Додаткової відповідальності у кожному з матчів може додавати реноме “чинний чемпіон”, яке команда здобула минулої зими. Втім, холоднокровності колективу не бракує, тому піддаватися емоціям хлопці наврядчи будуть.

Результати говорять, що фаворит – саме команда з Вільховця. На папері так дійсно і виглядає, але що покаже гра?

НАСВ “Штурм” – “Бандерштадт” (Новояворівськ) (15:55)

Минулий матч “Бандерштадту” дійсно ще довго буде виринати у пам’яті. У захопливому за всіма параметрами дербі Яворівщини новояворівці святкували звитягу над принциповим СФК “Янів-Шипшина” (2:0).

Тоді увага до зустрічі була неабияка, а “Бандерштадт” до гри не підходив у якості відвертого фаворита. Зараз же ситуація доволі схожа. Шанси на перемогу у прийдешній грі із НАСВ “Штурм” приблизно рівні. Між собою зійдуться наразі третя і четверта команди чемпіонату. В обох по 6 залікових пунктів та лише одна поразка у трьох стартових протистояннях. Втім, розуміємо, що свою ходу вдало продовжити отримає шанс тільки один з опонентів. Можлива, звісно, і нічия, але особисто ми на неї прогнози не робимо. Справа в тім, що миром команди із суперниками рідко розходяться і це стосується не лише звітного сезону.

Власне тому, чекаємо яскравої зустрічі та боротьбу за результат від команд на ігровому майданчику.

СФК “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) – “ХНУПС” (16:50)

Хоч у минулому турі обоє і поступилися, але невелику перевагу перед стартовим свистком мають саме представники Яворівщини.

Маємо інформацію з достовірних джерел про те, що колектив із Івано-Франкового цьогоріч всерйоз налаштував свій тренувальний процес, а наставник “Янева” Ігор Таратула поставив перед командою амбітні завдання. Для виконання необхідно перемагати у кожному наступному поєдинку. Попередній тур хоч і був програшним, але за відсутність самовіддачі хлопцям з Івано-Франкового точно ніхто не дорікне. Тепер так виглядає, що суперник дещо простіший.

Представники Харківського Національного університету Повітряних Сил наразі лише набираються ігрового досвіду. Як нам вдалося дізнатися, основну обойму колективу формують студенти першого курсу, тому для них кожен матч – як нова історія пошуків взаємодії на ігровому покритті. Втім, шанси на сенсацію також залишаємо. Перший тайм програного попереднього туру із “Академією-Самбір” (2:5) у виконанні харків’ян все ж був доволі симпатичним.

ФК “Універсум” – “Hillman” (17:45)

Протистояння, яке буде максимально важливим для обох команд, але, у якому неможливо визначити фаворита.

“Універсум” та “Hillman” на старті сезону смаку набраних балів ще не відчували. Перші провели два матчі, другі зіграли тричі. В будь-якому разі “0 балів” у графі “очки” суттєво демотивує колективи. Потрібно вже відтепер перезавантажуватись та набирати ходу. Зробити це можна у найближчій дуелі.

Якщо говорити про номінальних господарів, то моментами цілковиті новачки змагань АФЛ діють доволі непогано. Втім, конкуренцію наразі хлопці нав’язують лише до певного періоду часу своїм суперникам. Далі в один момент гру відпускають і опоненти починають активно забивати. Питання або в концентрації, або у відсутності належної фізичної готовності. У будь-якому разі виправити можна як одне, так і друге.

“Барбери” натомість мають у складі кількох більш досвідчених гравців. Завдяки тому ж таки Павлу Зубченку можна розраховувати на гостроту попереду. Найголовніше – усі свої шанси реалізувати.

Кожен із матчів туру покажемо на своєму YouTube-каналі у прямій трансляції, тому обов’язково долучайтесь. Буде неодмінно цікаво.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери