Бізнес-ліга Львівщини: підсумки п’ятого ігрового дня

У четвер, 7 грудня, відбулися поєдинки 5-ого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Наразі звітний ігровий день видався найбільш сенсаційним у поточному чемпіонаті. Детальніше – у матеріалі.

“GTL” – “Галицька здоба” (1:4)

Вивіска цієї зустрічі дійсно виглядала дуже ефектно. Між собою зійшлися два потужні колективи, які вже не один рік конкурентноздатно діють на футзальній мапі Львівщини.

З перших хвилин, втім, перевага була на боці “пекарів”. Підопічні Сергія Тригубця, оснащені бойовим, досвідченим складом майже відразу почали грати першим номером. Підсумком став забитий м’яч Гірним уже на 5-ій хвилині. “Логісти” паритет відновили на 10-ій хвилині. Лаврін замкнув передачу після класної комбінації своєї команди. На перерву, тим не менш, колективи пішли за мінімальної переваги номінальних фаворитів. 1:2 рахунок зробив Тарасович.

У другій частині протистояння сценарій особливо не змінився. “Галицька здоба” тримала гру під своїм контролем і забила ще двічі. “GTL” натомість більше не забивав. Навіть гра із п’ятим польовим підопічним Ігоря Романишина не допомогла. “Пекарі” довели матч до логічної звитяги.

На сьогоднішній день “Галицька здоба” сильніша за “GTL”.

“Оптіма” – “СВ Львів” (7:6)

У другому турі поспіль матчі “Оптіми” ознаменуються гольовими феєріями. Щоправда, минулого разу “Патрулю” поступилися (4:5), а тепер переграли маститішого опонента.

Насправді такий поєдинок дуже важко передати словами. Якщо хтось не бачив гри – обов’язково завітайте на YouTube-канал АФЛ та перегляньте протистояння повністю. Якщо ж нема такої змоги – посмакуйте принаймні оглядом. Воно дійсно того вартує. Яскравим свідченням хорошої божевільності цієї дуелі був навіть підсумок першого тайму – 4:4. Крім того, заслуговує уваги і вилучення Федюка, який вперше долучився до гри “дорожників” і одразу ж побачив перед собою червоне світло наприкінці першого тайму. Відзначимо, що вилучення дійсно було правомірним і з таким рішенням навіть сам Федюк не сперечався.

У другій частині зустрічі емоцій було не менше, а голів тільки додалося. Відкрита перестрілка, яка розпочалася, могла завершитись будь-як, але все ж вирішальний постріл був на рахунку Пися, який захищає кольори “Оптіма”. Слід додайти, що червоних карток у другому таймі також додалося. Другу жовту і відповідно вилучення заробив Климишин. В будь-якому разі це успіх новачків Бізнес-ліги не затьмарило.

Перша звитяга для “Оптіма” і доволі сенсаційна осічка максимально боєздатного цьогоріч “СВ Львів”.

“Мостиська-2” – “Тузяки” (4:6)

Творцем ще одної несподіванки в турі став ФК “Тузяки”. Команда востаннє набирала очки ще у літньому сезоні, а тут зуміла здолати доволі кусючого суперника.

Перший тайм був доволі рівним. Невеличкою перевагою навіть володіли “прикордонники”. Підопічні Андрія Шагала хоч і мали опцію лише однієї заміни, але навіть в таких умовах діяли дуже гідно. На забитий м’яч Шереметою майже відразу відповів Кульматицький. Далі хороший шанс отримав Матис. Капітан мостичан скористався незлагодженістю у захисних діях суперника та в один дотик з-за меж карної зони відзначився класним голом. На перерву у лідерах пішли саме представники “Мостиська-2”.

У другому таймі набагато цікавіше виглядали “Тузяки”. Команда знайшла свій футзал і дійсно отримувала задоволення від гри. Через це народилися одразу п’ять м’ячів. До голу в першому таймі ще дубль додав Шеремета. Крім того, по голу забивали брати Скиби та Грохольський. Із атакувальним запалом опонентів підопічні Андрія Шагала не могли нічого вдіяти. Навіть гра у п’ять польових бажаного результату номінальним фаворитам не принесла. Тут варто відзначити голкіпера “Тузяків” Колодрубського, який у другому турі поспіль видає гру на дуже високому рівні. Мостичани зуміли забити два голи аж під завісу дуелі, але розраховувати на щось більше команді не доводилося.

Як наслідок – довгоочікувана та дуже важлива перемога для ФК “Тузяки”. “Мостиська-2” натомість продовжує свою адаптацію до нового сезону.

“ICOOLA” – “Патруль” (3:3)

Відсутність ігрового тонусу для “ICOOLA” таки далася взнаки. Команда доволі блідо виглядала у грі з “Патрулем”.

Хоча насправді тут варто віддати належне і “поліцейським”, які другий тур поспіль видають дуже топові протистояння. До цього була феєрична дуель із “Оптіма”, у якій “Патруль” зумів здолати амбітного новачка (5:4). Зараз же дуже симпатичний футзал у грі із чинними чемпіонами.

Першими, втім, свій м’яч забили саме “айфоністи”. Когут відзначився вже на 5-ій хвилині. Коваль невдовзі паритет відновив. На перерву пішли за рахунку 1:1.

У другому таймі повели у рахунку вже “поліцейські”. Гол Удодіка доволі довго тримав “Патруль” у лідерах, але на 24-ій хвилині оформлений дубль Когута повернув нічийний результат на табло “Боско-Арени”. Далі настав зоряний час Віктора Храмова. На заключній хвилині матчу Гуллівер “ICOOLA” вразив і свої, і чужі ворота. Крім того, за ефектне падіння у центрі поля велетня вже нарекли “Зіркою Тік-току”. В будь-якому разі ані таке реноме, ані жодні інші спроби успіхи попереду фаворитам не додали. Матч нічиєю так і завершився.

Така втрата очок стала першою для “ICOOLA” у новому сезоні. “Патруль” натомість рветься на вершину.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.