“Select” – титульний партнер змагань Суперліги Львівщини

Літній чемпіонат Суперліги Львівщини з футзалу отримав нового титульного партнера. Ним став популярний спортивний бренд “Select”.

Асоціація футзалу Львівщини вже доволі давно співпрацює із цією компанією. На українському ринку “Select” доволі помітний гравець із солідним авторитетом та рівнем довіри споживача. Магазин спортивного одягу та спорядження “Спортмайданчик” є офіційним представником “Select” на Західній Україні. Саме із цим маркетом АФЛ уже мав позитивний досвід співпраці на різноманітних локальних турнірах. Йдеться як про аматорські змагання, так і про дитячо-юнацькі. Цього ж разу “Select” опосередковано через “Спортмайданчик” став головним партнером найбільш топового футзального чемпіонату Львівщини.

“Якщо говорити про компанію “Select”, то одним із головних слоганів є – вибір якості. З метою пропагувати спорт, здоровий спосіб життя та бути причетними до проведення найбільш якісних змагань ми власне і обрали партнерство Суперліги Львівщини. Переконані, що завдяки такій співпраці зробимо тільки крок вперед. Головною оцінкою у своїй роботі вбачаємо позитивні відгуки клієнтів. Хорошого фідбеку по завершенні сезону будемо очікувати і від учасників турніру. Від себе будемо робити усе залежне задля досягнення такого визнання”, – прокоментував партнерство “Select” та АФЛ Микола Сірий, директор магазину “Спортмайданчик”.

Радо сприймаємо факт набуття такого якісного партнера. Переконані, що разом нам під силу провести чемпіонат Суперліги Львівщини на найвищому рівні.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери