ICOOLA Бізнес-ліга: прев’ю поєдинків другого туру

Впродовж 7-8 червня на майданчиках спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 31) буде зіграно матчі другого туру ICOOLA Бізнес-ліги. Детальніше про пари, форму колективів та точний час початку дуелей – у матеріалі.

Звітний ігровий день, відзначимо, буде першим повноцінним. У дебютному турі кілька матчів було перенесено на резервну дату. Тепер, своєю чергою, побачимо усі шість протистоянь, винесених на програму туру. За календарем вихідний цього тижня у колективу “Електроконик”.

НАСВ “Штурм” – “Географ-ЛНУ” (7 червня, 19:00)

Дебют у новому чемпіонаті для обох колективів.

Якщо дивитися на попередній сезон, то успіхи “географів” однозначно переважають. Команда Юрія Грошева та Андрія Манька виборола “бронзу” у зимовій бізнес-лізі та була укомплектована добрячим десантом виконавців із потужного “Штурму”.

НАСВ “Штурм” натомість не хапав зірок із неба у змаганнях Першої ліги. Команда не заробила жодного пункту, тому враження стосовно власної гри залишила неоднозначні. Новий сезон – нова історія.

Кожен захоче розпочати турнір із перемоги над суперником.

“КІВС in.IT-2” – “GTL” (8 червня, 19:00)

Матч двох самобутніх команд.

“КІВС in.IT-2” – об’єднання КІВС “Футзал” та екстралігового “in.IT”. На дитячо-юнацькому рівні колективи такого проекту дуже непогано себе зарекомендували та потрапляли у призи на всеукраїнських турнірах. Яким буде склад у бізнес-лізі і чи розбавлять його досвідчені гравці? Запитання дуже цікаве, але гра “5х5” однозначно добре вдається колективу.

“GTL” – чинний чемпіон Бізнес-ліги АФЛ. Певна річ, що таке реноме команда Ігоря Романишина намагатиметься зберегти і за підсумками поточного сезону. Тим не менш, знаємо, що завоювати чемпіонство – одна справа, а підтвердити таке звання – набагато важче. У цьому контексті дуже важливим буде вдалий старт.

Кому краще вдасться дебют чемпіонату дізнаємося вже по завершенні захопливої гри.

“Копа” – “Галицька здоба-2” (8 червня, 19:50)

Звітний поєдинок обіцяє бути доволі принциповим. У складі “Копи” поточний сезон будуть проводити щонайменше двоє представників, які добре знайомі “пекарям”. Гамлет Асатрян та Назар Данилів ще зовсім недавно брали участь у різноманітних турнірах саме під керівництвом Сергія Тригубця. Зараз натомість двобій проти “пекарів”. Певна річ, що молоді хлопці захочуть себе найяскравіше проявити.

Минулого тижня “Копа” уже свій перший матч у чемпіонаті провела. Команда Павла Костюка каменя на камені не залишила від “УФАМу” – перемога 7:1.

Як складеться сюжет поєдинку звітного невідомо, але протистояння буде однозначно одним із найцікавіших у турі.

“Подорожник” – “Патруль” (8 червня, 20:40)

У поточному чемпіонаті “Подорожник” ще не грав. Команда наразі є цілковитою “темною конячкою”, тому гра колективу залишається загадкою. Як будуть діяти “фармацевти” дізнаємося власне під час гри із “Патрулем”.

“Поліцейські” натомість завжди є дуже конкурентноздатними у футзальних баталіях. Попередній тур та нічия із “СВ Львів Lemberg Auto” довела, що непоступливість “Патруля” – зовсім не порожні балачки.

Усе невідоме – однозначно цікаве. Очікування від гри переповнюють.

“ICOOLA” – “УФАМ” (8 червня, 21:30)

Старт колективів у змаганнях минулого тижня кардинально відрізнявся.

Якщо “ICOOLA” обіграла свого опонента із фантастичним результатом 9:0, то “медики” зазнали дуже прикрої поразки від “Копи” – 1:7.

Як одним, так і другим є що доводити. Враховуючи неймовірно довгу турнірну дистанцію, здобуті очки у кожній дуелі – на вагу золота. Власне тому, очікуємо доволі видовищної гри із, можливо, невеличкою перевагою номінальних господарів.

“СВ Львів Lemberg Auto” – ФК “Тузяки” (8 червня, 22:20)

Найбільш пізнім протистоянням туру стане двобій між чинними віцечемпіонами Бізнес-ліги та дебютантом турніру.

У попередньому турі “СВ Львів Lemberg Auto” видав дуже якісну гру із “Патрулем”, яку завершив нічиєю 4:4. Рівень футзалу та швидкості були дійсно на високому рівні, тому від звітного матчу отримали задоволення прихильники однієї та іншої команд.

“Тузяки” натомість за всіма параметрами поступилися колективу “ICOOLA”. Молода команда наразі у пошуках стабільного складу та гри. У заявці колективу, тим не менш, є кілька відомих футзальному вболівальнику імен, тому очікуємо на їхню появу вже у прийдешній грі.

За усіма матчами буде можливість стежити онлайн. Усі трансляції на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери