КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО!

Шановна футзальна родино!

Період, який переживаємо зараз, непростий не лише у спортивному плані. Світова пандемія коронавірусу зупинила не тільки маленькі турніри, а й такі масштабні заходи як Євро-2020 чи Олімпійські Ігри. На жаль, настав такий час, коли спорт під час карантину для кожного з нас, ймовірно, відійшов на другий план, хоча тренування в домашніх умовах для підтримки своєї форми ніхто не відміняв. Час карантину – це чудова можливість відпочити від звичного ритму життя, його переосмислити, перезавантажити та побути разом зі своїми сім’ями.

Мабуть, ні для кого не буде секретом, що однієї з головних складових досягнення результату у футзалі чи в багатьох інших видах спорту є дисципліна. І саме вона нам дуже необхідна зараз. Чим більше дисципліни ми проявимо в умовах карантину, тим швидше зможемо відновити наші змагання і повернутися до звичного спортивного життя.

Щиру раджу усім нам уникнути недооцінки цього «суперника» щоб здобути дуже необхідну нам перемогу. Дотримаємось правил карантину – переможемо дуже швидко. Разом ми – сила!

З повагою, президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом'як

P.S. У середу, 25-го березня, у зв'язку з пандемією коронавірусу Кабінет Міністрів України до 24-го квітня продовжив обмежувальні заходи та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території нашої країни.

Офіційно: УЄФА відтермінував низку футзальних змагань у зв’язку з епідемією коронавірусу

Через епідемію коронавірусу та заборону виїздів за кордони урядами низки європейських країн, УЄФА вирішив перенести низку футзальних змагань.

Андрій Задорожний: У багатьох матчах не були схожими на себе

Прес-служба Асоціації футзалу Львівщини продовжує цикл інтерв’ю з керівниками клубів Гранд-ліги Львівщини. Наш черговий гість - президент «Фуджікури» Андрій Задорожний.

Промова президента Асоціації футзалу України Сергія Владика

Шановна футзальна спільното!

Зараз для всіх настав непростий час у боротьбі з коронавірусом. Ця хвороба охопила весь світ. На жаль, Україна не стала винятком.

Офіційно: АФУ призупиняє проведення усіх футзальних змагань

17-го березня завдяки засобам сучасного зв’язку було проведено засідання Виконкому Асоціації футзалу України

Головним питанням його порядку денного стало зупинення всеукраїнських змагань у зв’язку з загрозою коронавірусу.