Гранд ліга Львова: "Максимус" та "Галицька Здоба" йдуть без втрат (фото, відео)

У суботу, 16 червня, на штучних полях СК «Електрон» (вул. Генерала Чупринки, 130) продовжилися змагання у Гранд Лізі Львова. Зокрема, було зіграно поєдинки четвертого ігрового дня.

«ТВД» знову немає рівних у ветеранській першості (фото)

У суботу, 16 червня, у селі Зашкові, що неподалік від Львова, завершилися змагання обласної першості з футзалу на відкритих майданчиках серед ветеранів «45+» та «60+». Турнір відбувся під егідою Асоціації футзалу Львівщини.

Друга ліга Львова: бойова нічия "Нових імен" та "Географ-ЛНУ" (фото, відео)

Тривають змагання в другій лізі футзалу Львова. Зокрема, у суботу, 16 червня, на штучних полях СК «Електрон» відбулися матчі четвертого туру.

"Gold Business League": зіграно поєдинки третього туру (фото, відео)

Вчора, 14 червня, на штучних полях «Електрон» (вул.. Генерала Чупринки, 130) продовжилися змагання  у «Gold Business League». Зокрема, було зіграно поєдинки третього туру.

"Турнір у Зашкові підтвердить високий рівень наших ветеранів"

16 червня у селі Зашків відбудеться першість Львівщини з футзалу на відкритих майданчиках серед ветеранів пам’яті полковника ОУН Євгена Коновальця. Змагання серед ветеранів відбудуться у двох категоріях – старші 45 та 60 років. Турнір пройде під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Про особливості турніру у розмові прес-службою АФЛ розповів заступник голови комітету ветеранського футзалу Львівщини Володимир Холявінський.

Михайло Грицина: Українська Екстра-ліга є більш конкурентноздатною, аніж білоруський чемпіонат

Експерти недаремно стверджують, що останнім часом футзал в Україні стрімко прогресує. Доказом тому є такий факт, що наші гравці демонструють найкращі показники і за межами України. Одним з таких успішних виконавців є львів’янин Михайло Грицина, який минулого сезону феєрив разом зі своїм братом Миколою у складі білоруської «Століци». Про перший сезон поза межами Батьківщини, результати команди на євроарені та у чемпіонаті Білорусі, кар’єрні та життєві принципи і багато іншого Михайло Грицина охоче розповів в інтерв’ю нашому сайту.