Друга ліга України. На фініші перше коло

Від початку проведення змагань в Другій лізі чемпіонату України усе важче спрогнозувати переможця. Якщо у стартових турах лідерство захопила «Avenga», то на екваторі турніру першу сходинку розділяють аж три команди. До слова, дві з них зустрінуться в центральному матчі звітного туру.

«КІВС Енергія - 2» - «in.IT»

Початок - 18:00

Першими на майданчик палацу спорту «Галичина» вийдуть дублери «Енергії» та основна команда «in.IT». Останні мають в своєму активі 10 очок та завдяки кращим показаникам забитих і пропущених м‘ячів очолюють таблицю. КІВС також дивує. Підопічні Назара Станкевича набрали за попередні 5 матчів 6 залікових балів. Невтішний результат більше стане підніжкою для колективу Андрія Федюка, однак не позбавить шансів на чемпіонство.

«Ураган - 3» - «Avenga»

Початок - 19:20

В центральному матчі сьомого туру зустрінуться два інших лідера. «Дракони» потрапили до цього списку зовсім нещодавно. У вівторок команда Юрія Іванишина здолала «DevPlanet» Євгена Москвіна. Взяти реванш Москвін як гравець спробує уже разом з «Avenga». В середньому за матч львів‘яни забивають більше трьох голів, а пропускають на один менше. За показниками гри біля власних воріт куди кращі показники в «Урагану - 3». Команда з Івано - Франківська пропустила лише 7 м‘ячів, однак забила тільки 10.

«GreenDay Metal» - «Бастіон»

Початок - 20:40

Нарешті збудеться недавнє бажання Володимира Гриника - зіграти проти «GreenDay Metal». На матч проти «металістів» гравець «Бастіона» разом з партнерами по команді готувались дуже ретельно. Після вильоту з кубка України підопічні Ігоря Кудінова зосередили усі свої сили на чемпіонаті. Правда втілити задумане в завтрашню перемогу може завадити відсутність Багряка. Капітан гостей продовжує відновлюватись після важкої травми. У свою чергу Василь Денис і компанія попри невдалий старт також зберігають шанси на чемпіонство. Від першої сходинки номінальних господарів відділяє лише одна перемога.

Відбулося засідання Виконкому АФЛ

21 січня 2021 року відбулося засідання Виконавчого комітету Асоціації футзалу Львівщини. Основним питанням порядку денного було визначення дати проведення звітно-виборної конференції АФЛ

Друга ліга України. «Ураган -3» сильніший за «DevPlanet»

"DevPlanet» - «Ураган - 3» - 0:3

Голи: Британ А. 7, 28 хв., Петросюк С. 23 хв.

У перенесеному матчі другого туру команда з Івано-Франківська завдяки своїй наполегливості перемогла аутсайдера турнірної таблиці.

З перших хвилин гри ніхто не побіг стрімголов відкривати рахунок. То одні, то інші чекали на помилку. На жаль, львів‘яни її допустили першими. На екваторі тайму Андрій Британ застав зненацька кіпера господарів і ударом від стійки воріт вивів «драконів» вперед - 0:1. Пропущений м‘яч став легким нокдауном для підопічних Євгена Москвіна. Як не намагались гравці «DevPlanet» до перерви зрівняти рахунок та їх спроби виявились марними.

Після відпочинку гості не збавили швидкостей та завдяки високому пресингу змусили суперника помилятись ще більше. Інтригу в поєдинку до середини другого тайму збергіав Антон Денчук. Яскраві сейви юного воротаря залишали надію для господарів поки до справи не взявся Петросюк. На 23 хвилині Святослав подвоїв перевагу для «драконів» - 0:2. У заключний відрізок матчу «DevPlanet» пішов у ва-банк. Гра з п‘ятим польовим також не принесла дивідендів. Більше того дублери «Урагану» забили втретє. Крапку в грі своїм дублем поставив Британ.

Завдяки перемозі команда Юрія Іванишина піднялась на першу сходинку, яку тепер розділяє разом з «Avenga» та «in.IT».

Відеоогляд

Друга Ліга України. «DevPlanet» - «Ураган - 3». Хто вийде сухим з ополонки?

Вівторок. 19 січня

Палац спорту «Галичина»

Початок - 19:30

Уже завтра на футзальну спільноту очікує перенесений матч другого туру. В місто Лева завітає постійний гість з Івано-Франківська. Матч між «DevPlanet» та «Ураганом - 3» мав відбудитись ще наприкінці листопада, однак через участь останніх в кубку України поєдинок довелось перенести.

З того часу кожен зібрав достатню кількість інформації, аби зрозуміти, хто чого вартий. Ситуація в турнірній таблиці показує, що станом на сьогодні за втраченими очками «дракони» в числі кращих, а їх львівський опонент з нулем у скарбничці став легкою здобиччю для інших учасників змагань.

Головною інтригою у цій дуелі може стати фактор присутності на тренерському містку Євгена Москвіна. Як знаємо, останній тренує «DevPlanet», а як гравець захищає кольори «Avenga», котра до слова разом з «in.IT» розділяють першу та другу сходинки чемпіонату. Перемога дозволить «Урагану - 3 наздогнати лідерів, але для цього потрібно не спіткнутися об завтрашнього суперника.

Христос Народився!

Нехай яскрава зоря на небі запалить яскраву надію у ваших серцях. Щоб вас переслідували тріумфи та перемоги, а оминали недуги і печалі.

Асоціація футзалу Львівщини вітає усіх з Різдвом Христовим! Любіть своє життя, прагніть тільки до хорошого, творіть добро та будьте щасливими!

З повагою, президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом‘як.