24 серпня Асоціація футзалу Львівщини проведе турнір до Дня Незалежності

У понеділок, 24 серпня, Асоціація футзалу Львівщини проведе футзальний турнір на відкритому майданчику (вул. Пулюя, 16) до Дня Незалежності України. Участь у турнірі зможе взяти будь-яка аматорська команда.

Склад лекторської групи навчання тренерів

Незабаром розпочнеться навчання тренерів з футзалу за програмою "Диплом "С" . Пропонуємо ознайомитися зі складом лекторсько-викладацької групи. Справжні професіонали -  теоретики та практики  - готові поділитися своїми знаннями та досвідом

Відбулися чотири матчі другого туру Бізнес-ліги

У понеділок та вівторок, 10 та 11 серпня відповідно, на спортивному майданчику «Медик» відбулися чотири матчі другого туру чемпіонату Львова з футзалу на відкритих майданчиках серед команд Бізнес-ліги.

До уваги арбітрів змагань з футзалу!

Тестування загальної фізичної підготовленості (тест ФІФА) для арбітрів, які хочуть працювати на змаганнях з футзалу на території Львівщини, відбудеться у суботу, 15 серпня. Початок – 16:00.

Першість Львівщини серед ветеранів 60+. ТВД немає рівних

На спорткомплексу «Медик» (вул. Горбачевського, 24) завершилася чергова першість Львівщини з футзалу на відкритих майданчиках серед ветеранів у віковій категорії 60 років і старші.

СЬОГОДНІ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ МАТЧІ 2 ТУРУ БІЗНЕС-ЛІГИ

Сьогодні, 10 серпня, на нижньому майданчику спорткомплексу «Медик» (вул. Горбачевського, 24) розпочинаються матчі другого туру Бізнес-ліги Львова з футзалу на відкритих майданчиках.

ГРАНД ЛІГА ЛЬВІВЩИНИ: ІНТРИГА НАБИРАЄ ОБЕРТІВ (ВІДЕООГЛЯДИ)

У суботу, 8 серпня, на спортивному майданчику ліцею імені Пулюя відбулися матчі 3 туру Гранд ліги Львівщини з футзалу. Тур виявився не особливо результативним і однією з причин була шалена спека, з якою довелося боротися усім командам.

DevPlanet – GTL – 3:0

Обидві команди зіштовхнулися з кадровими проблемами на цей поєдинок. І якщо у «планетарних» лавка запасних відчутна, то у «логістів» кожен гравець, як то кажуть, на вагу золота.

Боротися не тільки з суперником, а й з шаленою спекою довелося обом командам з перших хвилин зустрічі. На 12-ій хвилині DevPlanet зусиллями Тараса Москвитина та Олега Савіна вдалося вийти вперед, і, що цікаво, цей результат протримався до початку останньої хвилини матчу. До цього одним не вдавалося розвинути свою перевагу, а іншим не вдавалося зрівняти рахунок. Значну частину ігрового часу команда Ігоря Романишина грала з п’ятим польовим, проте безуспішно. На останній хвилині «логісти» отримала два голи у порожні ворота. DevPlanet, перемігши з рахунком 3:0, здобув першу перемогу у чемпіонаті, натомість GTL залишається наразі єдиною командою, яка ще не набирала очки у цьому чемпіонаті.

In.IT – Avenga – 1:3

Один з двох центральних матчів туру, який повністю виправдав свій статус. Для команди Андрія Федюка він чимось нагадував сценарій попереднього поєдинку проти NG Metal, у якому in.IT пропустили двічі і були змушені відігруватися. Щось схоже відбулося і в цьому поєдинку: після 0:2 на користь суперника in.IT один гол відіграв з пенальті, після чого робив все можливе, щоб здобути нічию.

Втім, підопічні Євгена Москвіна вдало вистояли в обороні і при одній з можливостей забили гол у порожні ворота. Обігравши in.IT в «айтішницькому» дербі, Avenga є одноосібним лідером в турнірній таблиці. В активі цієї команди 9 очок зі стількох можливих.

КІВС-Енергія-2 – Галицька Здоба – 1:6

Матч, у якому лідери «Галицької Здоби» зробили свою справу. Тріо з Городенки, а саме Назар Данів, Ігор Кушецький та Станіслав Паньків на трьох забили чотири голи, а ще два в активі львівського лідера «пекарів» Ярослава Писька.

Якщо відверто, то «Галицька Здоба» не мала проблем з суперником у цьому поєдинку. «Пекарі» взяли гру під свій контроль з перших хвилин зустрічі і довели матч до логічної перемоги.

Поразка з рахунком 1:6 для молодих «енергетиків» буде безцінним уроком та досвідом.

Bastion – NG Metal – 1:1

Матч чемпіонів літнього та зимового сезону виправдав свій статус. Обидві команди, як справжні шахові гросмейстери, розіграли довгу партію, у якій тривалий час нікому не вдавалося захопити лідерство. Якщо відверто, то матч повністю виправдав свій статус і тримав вболівальників у напрузі від першої до останньої хвилини.

У другому таймі команда Василя Дениса отримала значну перевагу, адже забила дуже важливий гол, автором якого став Василь Кефа. Втім, на такий розвиток подій у «Бастіона» знайшлася достойна відповідь у вигляді Андрія Коваля. Саме він забив дуже важливий гол, таким чином зрівнявши рахунок.

В ендшпілі партії вирвати перемогу нікому не вдалося – матч завершився, ймовірно таки, закономірною нічиєю.

Статистику третього туру Гранд ліги можна переглянути ТУТ.

Асоціація футзалу Львівщини

КУБОК ЛЬВІВЩИНИ ПОЇХАВ ДО ХЕРСОНА (ФОТО, ВІДЕО)

У Львові завершився традиційний турнір з футзалу «Кубок Львівщини-2020». Цього року участь у престижному турнірі взяли шість команд: чемпіон України херсонський «Продексім», житомирський «Інбев», рівненський «Кардинал», хмельницький «Сокіл», вінницька «Фенікс» та господарі майданчика львівська «Енергія».