У суботу, 1 лютого, відбулися протистояння десятого туру у Першій лізі АФЛ. Детальніше про матчі та прецедент, який трапився, – у матеріалі.
“Бандерштадт” (Новояворівськ) – “Енергія-2-НУЛП” (3:2)
У “енергетиків” був дуже великий зуб на новояворівців. Крайня дуель між командами, нагадаємо, завершилася звитягою “Бандерштадту” у результативній грі – 4:3.
Тепер же саме “Енергія-2-НУЛП” розпочала матч куди яскравіше. Вже до сьомої хвилини зустрічі рахунок став 0:2. Голами відзначались Котовенко та Другов відповідно. Градус гри зростав, а от “зелено-білі” нібито трішки розслабились. Суперник, який володіє кваліфікованими кадрами, одразу ж цим скористався. На 11-ій хвилині Мица скоротив відставання до мінімуму, а от м’яч Андрія Грабовського на 13-ій хвилині відправив команди на перерву за рівного рахунку 2:2.
У другому таймі був дуже насичений футзал, та й моментів, відверто кажучи, не бракувало. Втім, редути колективів дуже непогано гасили будь-яке полум’я атак одне одного. Свій гольовий шанс та можливість вирвати перемогу використав усе ж “Бандерштадт”. На 25-ій хвилині Юрій Грабовський встановив остаточний рахунок зустрічі.
3:2 – новояворівці вдруге в сезоні долають юних “енергетиків”.
“Графіт” (Дрогобич) – ФК “Мостиська” (+/-)
Про цю гру могли б говорити із небувалим захватом, але говоримо із відверто неприємним осадом.
Відповідно до рішення “1-2/25” Комітету з проведення змагань АФЛ мостичанам у звітній грі зараховано технічну поразку з рахунком 0:5 через участь у поєдинку дискваліфікованого через перебір жовтих карток Артура Серняка. Як відомо усім учасникам не тільки футзальних, але й футбольних чемпіонатів України, облік дисциплінарних санкцій тієї чи іншої команди здійснюють безпосередньо представники цих команд. “Прикордонники” чомусь вирішили, що це не є їхнім обов’язком і опинилися у полоні власної безвідповідальності.
Одразу після відповідного рішення Комітету з проведення змагань президент ФК “Мостиська” та “Мостиська-2” Андрій Шагало вирішив достроково припинити участь своїх команд у чемпіонатах Першої та Другої ліг АФЛ поточного сезону відповідно.
Асоціація футзалу Львівщини відверто засуджує такі дії та ще раз звертається до усіх учасників змагань неухильно дотримуватись регламенту чемпіонатів АФЛ. Таким безвідповідальним та імпульсивним діям – не місце в офіційних розіграшах.
“Гермес” – “Скала” (Вільховець) (6:7)
Протистояння, у якому голи сипались, немов із рога достатку. Команди перед стартом очної дуелі були сусідами по турнірній таблиці.
За видовище у цей день відповідали саме представники двох колективів. Вже у першому таймі вихор атак закрутив усіх глядачі у справжньому захопленні. Дуже швидко штампувати одне за одним голи почали саме футзалісти Вільховця. Поміж “дублем” Шумина у першому таймі за “Скалу” також забивав Сосницький. Не збирався відмовчуватись і “Гермес”. на 11-ій хвилині Якимов своїм голом продемонстрував, що “митники” точно будуть боротися за позитивний для себе результат.
Така боротьба продовжилась і в другому таймі, а результативних дій, до слова, стало ще більше. Якщо брати до уваги виключно голи, які було забито по перерві, то “Гермес” суперника перестріляв – 5:4. Найбільш результативним у складі номінальних гостей вже не вперше став Іван Науменко, який оформив “хет-трик”. Схожим досягненням за підсумками гри похизувався і Шумин, яки до двох забитих у першому таймі додав ще один м’яч у другому.
Як би там не було, але саме “Скала” здобула перемогу у цій шаленій грі. Відтепер підопічні Тараса Юраша навіть отримують теоретичні шанси у боротьбі за медалі.
“Янів U-19” – “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) (1:2)
На таку конкуренцію від юнаків з Івано-Франкового мало хто розраховував.
Місцеве дербі було дуже щільним та подекуди навіть несподівано непростим для “Янова-Шипшини”. У першому таймі більш досвідчені номінальні гості, звісно, виглядали краще. Мегажвавий Ярослав Деда ударом через себе завдав більше пострілів по воротах Костюка у першій частині гри, аніж “Янів U-19” на всю команду. Втім, результату “Янову-Шипшині” вдалося до перерви досягти лише одного разу. Той-таки Ярослав Деда вдало зіграв на випередження та вивів свою команду вперед.
У другому таймі номінальні гості також забили першими. На 17-ій хвилині це зробив Пурський. Після цього “Янів U-19” нібито прокинувся. Команда почала діяти більш наполегливо та сміливо. Внаслідок цього вже на 21-ій хвилині Крилошанський скоротив гандикап до мінімального та подарував дуже напружені останні миттєвості матчу для “Янова-Шипшини”.
Непросту звитягу у підсумку святкували саме представники СФК “Янів-Шипшина”. Тим не менш, “Янову U-19” вдячні за класну конкуренцію.
Записи усіх зустрічей та огляди дуелей туру матимете можливість переглянути на нашому YouTube-каналі.
Інформаційна служба АФЛ