У суботу, 15 лютого, відбулися поєдинки дванадцятого туру у Першій лізі АФЛ. Детальніше про матчі – розповідаємо у матеріалі.
“Скала” (Вільховець) – “Графіт” (Дрогобич) (3:2)
Перший поєдинок і відразу шокуючий результат. Дрогобичани, які мали непоганий гандикап перед стартом туру, майже повністю розгубили у звітному ігровому дні. Кривдником для “Графіту” якраз і стала “Скала”.
Вже у першому таймі було помітно, що номінальні господарі щонайменше не поступаються супернику, який іде вище у турнірній таблиці. Більше того – вже на сьомій хвилині “Скала” забила. Зробила це команда зусиллями Заставного, який холоднокровно реалізував свій вихід віч-на-віч із голкіпером опонентів. На перерву із перевагою в один гол “Скала” і пішла.
У другій частині зустрічі було ще більш гостро. На 16-ій хвилині капітан Вільховця зробив гандикап у рахунку подвійним на користь свого колективу. Хоч Собко із “Графіту” доволі швидко різницю в один м’яч повернув, та все ж Юраш і Ко не заметушились. За мить Поглод зробив рахунок 3:1. Після цього забивав Сов’як, який знову зробив дистанцію між командами мінімальною. Як би там не було, але переможний рахунок “Скала” таки втримала.
Команди видали просто приголомшливий матч із великою кількістю моментів та інтриги. Зараз цієї інтриги додасться ще більше. За два тури до завершення сезону різниця між першою (“Графіт”) та четвертою (“Скала”) сходинками лише 4 бали. Кінцівка чемпіонату буде просто вражаючою.
“Енергія-2-НУЛП” (Львів) – “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) (6:4)
Один із найбільш видовищних поєдинків чемпіонату. В “енергетиків” права на помилку не було. Тим паче “Графіт” перед цим очки втратив, тому був шанс скоротити відстань від першої сходинки до мінімуму.
Старт гри однозначно за “зелено-білими”. Підопічні Володимира Осінчука виглядали більш мотивованими та націленими на ворота. Власне тому, вже на 4-ій хвилині Попів забив перший гол у зустрічі. Далі у першому таймі ще був “дубль” від Другова та одна відповідь від “Янова-Шипшини” у вигляді м’яча Деди.
По перерві розпочалося справжнє шаленство. Команди розпочали відкриту гольову перестрілку. За “Енергію-2-НУЛП” почергово забивали Бекар, Челак та Кобільник. Номінальні гості натомість суттєво підлили масла до вогню наприкінці зустрічі. Деда до м’яча, забитого у першому таймі, додав ще 2 голи, оформлені у другому. Крім того, відзначався Старицький.
Із підсумком 6:4 дуель було завершено. Хороша гра у виконанні обох колективів. Якби підопічні Ігоря Таратули прокинулися трішечки швидше, то могли б зробити серйозну сенсацію.
“Гермес” (Львів) – “Янів U-19” (Івано-Франкове) (4:3)
Цього разу юнаки з Івано-Франкового були за волосину від того, щоб заробити свої перші пункти у чемпіонаті.
Хоча матч розпочинався відверто за сценарієм “митників”. Вже до 7-ої хвилини “Гермес” встиг забити тричі. “Дубль” від Шеремети та гол Якимова зробили перевагу номінальних господарів дуже впевненою. Поміж цим одного разу встиг забити Доман. Варто відзначити, що цього разу з особистих причин на грі “Янова U-19” були відсутні два лідери складу Назарій Прийма та Остап Криванчик. По правді кажучи, у першому таймі це дійсно кидалося в очі.
У другій частині поєдинку все пішло за іншим сценарієм. “Гермес” встиг забити ще одного разу зусиллями Шеремети, але після цього склалося враження, що команда почала потроху завершувати грати. Цим “Янів U-19” ледь не скористався. Гол Мурського та ще один влучний постріл Домана зробили атмосферу гри максимально напруженою, але перевернути усе з ніг на голову все ж не змогли.
Як наслідок – 4:3. Абсолютно різні тайми для обох колективів.
*”Бандерштадт” (Новояворівськ) отримав технічну перемогу над ФК “Мостиська” – 5:0.
Записи усіх зустрічей та огляди дуелей туру матимете можливість переглянути на нашому YouTube-каналі.
Інформаційна служба АФЛ