АФЛ візьме участь у позачерговій конференції ЛАФ

У п’ятницю, 31 травня, відбудеться засідання Львівської асоціації футболу, на яку запрошено, зокрема, і представників Асоціації футзалу Львівщини. Одне з ключових питань позачергової конференції – обрання Голови ЛАФ. Детальніше – у матеріалі.

Листа про прийдешній захід Виконкому АФЛ на плановому засіданні озвучив президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як.

Відповідно до рішення Виконкому на позачергову конференцію ЛАФ делеговані президент АФЛ Мирослав Хом’як та віцепрезидент АФЛ Ростислав Капітанець.

Крім того, на зустрічі футзальних чиновників пролунала пропозиція:

“На сьогоднішній день футзал і футбол Львівщини пліч-о-пліч рухаються у напрямку спільних здобутків. Маємо цілковиту підтримку та порозуміння з боку керівництва футбольної асоціації регіону. Разом проводимо окремі спортивні заходи, долучаємося до ініціатив, які загалом пропагують спорт в нашому регіоні.

Таким чином пропоную і надалі продовжити відповідний напрацьований вектор руху, підтримавши на прийдешній конференції ЛАФ кандидатуру чинного голови Асоціації Шевченка Олександра Яковича”, – зазначив президент АФЛ Мирослав Хом’як.

За відповідну пропозицію проголосували усі члени Виконкому АФЛ.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери