Бізнес-ліга Львівщини: підсумки сьомого ігрового дня

У четвер, 21 грудня, відбулися матчі сьомого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Дуелі видалися максимально результативними. Детальніше про зустрічі – у матеріалі.

“Мостиська-2” – “Подорожник” (4:6)

Як і очікувалося, цей поєдинок видався дуже видовищним. Обидва колективи полюбляють гольові протистояння, але не завжди виходять із них переможцями. Цього разу так трапилося, що команди зійшлися одна проти одної.

Стартові миттєвості зустрічі минули максимально активно. На гол від Лапшія, який трапився вже на першій хвилині, мостичани відповіли одразу тричі. Забивали Матис, Крушинський та Романів. Після цього “фармацевти” зуміли оговтатися доволі швидко. Вже наприкінці тайму рахунок був 3:3, а суперники демонстрували однаково захопливий футзал.

У другій частині протистояння після розмови у перерві з Андрієм Пітулею саме “аптекарі” почали діяти у ролі “першої скрипки”. “Подорожник” виглядав більш переконливо, а гравці діяли розкуто. Через це ще три м’ячі до воріт опонента хлопці і відправили. Щоправда, і у свої сферу одного разу необачно зрізали. Втім, то був геть не вирішальний епізод. У підсумку по дублю до своїх активів записали Ворона та Лапшій.

Завдяки цій перемозі “фармацевти” вистрибнули одразу на 4-ту позицію. “Мостиська-2” наразі відвертий аутсайдер.

“Оптіма” – “Галицька здоба” (2:10)

Той випадок, коли прогнози геть не справдилися, а “пекарі” просто проїхалися по опоненту.

Парадокс, але “Оптіма” у такій нібито однозначній грі забила першою. Лік забитим голам відкрив Горошко на 4-ій хвилині. Скоріш за все, саме це найбільше і розлютило “Галицьку здобу”. Підопічні Тригубця далі просто не помічали опонента. Варто відзначити, що учасник майбутнього ЧС-2024 Валерій Легчанов також був у заявці колективу, хоч лише незадовго до цього повернувся із розташування збірної. Завдяки такій любові до футзалу 24/7, мабуть, номінальні гості і громлять так своїх опонентів у сезоні. Ще до завершення першого тайму рахунок був 1:6, а граючий тренер “пекарів” оформив дубль.

По перерві ще більше далася взнаки втома “Оптіми”. Певна річ, на фінальному результаті позначилася і відсутність Климишина у складі команди новачків змагань АФЛ. Одного з лідерів колективу все ж дискваліфікували на декілька поєдинків за дії у зустрічі проти “СВ Львів”. Саме тому, Назарій стежив за цим протистоянням із трибун.

До фіналу поєдинку “Галицька здоба” забила ще чотири м’ячі і “розмочила десятку”. У підсумку констатуємо найбільш нищівну поразку для “Оптіми”  у поточному чемпіонаті.

“ICOOLA” – “Тузяки” (6:1)

Протистояння із двома кардинально різними таймами.

У першому, до слова, аутсайдери “Тузяки” шокували не тільки свого суперника, а й усю футзальну громадськість Львівщини. Підопічні Богдана Івануся, витримавши стартовий натиск “ICOOLA”, зуміли навіть підчатувати помилку Мірзаєва та вийти вперед. Забив наразі найкращий снайпер чемпіонату Шеремета. До завершення першої 13-хвилинки “Тузяки” демонстрували, що за умови грамотної роботи в захисті, будь-який конкурент може бути просто безсилим. “Айфоністи” ішли вперед, намагалися шукати щілини у захисті, але марно. Перша половина гри завершилася на користь “Тузяків” – 0:1.

У другій частині зустрічі все ж якість взяла гору. Підопічні Богдана Івануся після тайму оборони почали потроху сипатися. Це логічно, адже і лавка запасних у команди не є дуже довгою. Крім того, в одному з моментів пошкодження зазнав гравець основної обойми Грохольський. Далі були шість пропущених м’ячів і, зокрема, хет-трик оформив Буцик.

Респект обом колективам за таку гру. “Тузякам” – за перший тайм, “ICOOLA” – за волю до перемоги і другу частину двобою.

“Патруль” – “СВ Львів” (6:7)

У хорошому розумінні – найбільш божевільне зіткнення туру.

Перший тайм цієї гри “дорожників” плюс-мінус нагадував їхню попередню дуель у чемпіонаті. Знову ще до перерви колектив Андрія Цімермана впевнено повів у рахунку, враховуючи три забиті м’ячі і 0 пропущених.

Тим не менш, другий тайм став чи не найбільш результативним у чемпіонаті загалом. На двох команд забиди аж 10 (!!!) голів, а, якщо б бралася до уваги лише статистика гри по перерві, то перемогу б здобув “Патруль”. Втім, тріумфували за підсумками цього космічного матчу саме представники “СВ Львів”. До речі, по дублю до своїх активів у складі “дорожників” записали легендарні Андрій Федюк та Юрій Когут.

Після цього туру чітко бачимо, що саме “СВ Львів” є головним переслідувачем “Галицької здоби”, попри те, що поступився “пекарям” ще у першому турі із рахунком 1:2.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.