Бізнес-ліга Львівщини: підсумки тринадцятого ігрового дня

У четвер, 1 лютого, відбулися протистояння 13-ого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Детальніше про матчі, які було зіграно, розповідаємо у матеріалі.

“GTL” – “Тузяки” (2:1)

Друга важка перемога для “логістів” над “Тузяками” у поточному сезоні.

Матч звітний був дуже схожим до того, який команди провели у першому колі. Щоправда, цього разу “GTL” відзначився швидким голом. Вже на 2-ій хвилині Шокарєв своїм результативним пострілом засмутив суперників. Не сказати, щоб далі у “GTL” була захмарна перевага. Так, моменти поблизу воріт “Тузяків” виникали, але й аутсайдери мали кілька хороших можливостей, щоб забивати. Загалом, більше у першому таймі голів не було.

Друга частина протистояння натомість видалася більш запеклою. “Тузяки” доволі швидко відзначилися голом та вирівняли паритет у зустрічі. Зробив це знову Шеремета, який продовжує очолювати гонитву бомбардирів. Здавалося б, усе йде до довгоочікуваних очок для підопічних Богдана Івануся. Втім, все вирішила прикра індивідуальна помилка захисників номінальних гостей. Після втрати мʼяча поблизу власного штрафного майданчика “Тузяки” майже миттєво пропустили гол. Результативну крапку у дуелі поставив Олійник.

Для “логістів” у поточному сезоні перемоги над “Тузяки” даються чималими зусиллями.

“Мостиська-2” – “СВ Львів” (0:6)

Розрахунків на “прикордонників” було набагато більше. Команда постраждала суто через організаційні нюанси.

Справа в тім, що на цей матч заявка мостичан мала б виглядати більш повною, аніж пʼятеро виконавців. Втім, в останній момент щось пішло не так. Участь у поєдинку від “Мостиська-2” взяли лише 5 гравців. Певна річ, що у матчі з одним із лідерів чемпіонату таким макаром було діяти майже неможливо.

У першому таймі, щоправда, мостичани непогано трималися. Команда хоч особливою кількістю атак і не могла похизуватися, але пропустила натомість лише один гол. На 5-ій хвилині Матляк відкрив лік забитим голам у матчі.

По перерві натомість таки далася взнаки фізична втома. 5 пропущених мʼячів з 18-ої по 26-ту хвилини – це дійсно немало. Варто відзначити, що по такій грі дублі до своїх активів записали Юрій Когут та Олесь Великий. Ще одного разу забивав капітан Цімерман.

Як наслідок – безперешкодна перемога для “дорожників”.

“Оптіма-Малехів” – “Патруль” (2:5)

“Поліцейські” вдруге у цьому сезоні переграли “Оптіму”. Щоправда, перший і другий поєдинок доволі різняться між собою.

Якщо у першому колі “Оптіма” для всіх була “темною конячкою”, то зараз більшість колективів розкусили амбітних новачків. Відповідно і готуватися до таких поєдинків стало легше.

Звітний двобій розпочався доволі обережно. Це було насправді навіть трішки дивно бачити, адже обидві команди полюбляють атакувальну гру. Розмочив гольову тишу на 9-ій хвилині Чабан. Більше того – вже за хвилину бомбардир “Патруля” забив ще один гол, оформивши дубль. Без голу відпочивати не пішла і “Оптіма”. Під завісу тайму Пись скоротив гандикап.

Друга частина поєдинку більш вдало розпочалася вже для номінальних господарів. М’яч Климишина суттєво додав гостроти протистоянню. Втім, паритетний рахунок тримався недовго. Завдяки досвіду “поліцейські” таки дотиснули опонента і згодом забили тричі. Дубль від Коваля та гол Сікача залишили “Оптіму” без шансів.

“Подорожник” – “Галицька здоба” (1:2)

“Фармацевти” знову навʼязали дуже хорошу боротьбу більш маститому супернику.

Перший тайм дуелі був однозначно за “пекарями”. Команда переконливіше розпоряджалася своїми моментами. Власне тому, наприкінці першої частини протистояння рахунок і був 0:2. Знову на коні нев’янучий Тригубець, який встиг оформити дубль.

По перерві забивав уже “Подорожник”. У складі команди голом відзначився новачок Любуська. Втім, цього мʼяча було замало, аби принаймні відібрати очки у претендента на чемпіонство. Загалом, гра видалася доволі бойовою та навіть подекуди прагматичною, що досить нетипово для відповідних колективів. Тим не менш, на сьогоднішній день для “пекарів” найголовнішим завданням є продовження переможної серії, щоб не пропустити “СВ Львів” на першу позицію в чемпіонаті.

Боротьба за чемпіонство триває. Лідери – без втрат.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.