Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів чотирнадцятого туру

У четвер, 8 лютого, відбудуться матчі 14-ого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Які саме будуть пари поєдинків та хто вважатиметься фаворитом – у матеріалі.

“Патруль” – “ICOOLA” (19:30)

Зустріч сусідів по турнірній таблиці, але є одне “але”.

Різниця між командами на сьогоднішній день складає аж 6 залікових пунктів. “ICOOLA” – третя, а “Патруль” натомість четвертий. Хоч до завершення чемпіонату ще зовсім не один тур, але вже зараз очевидно, що команди виконують різні завдання. “Поліцейські” свої можливості на призові місця розгубили ще раніше. “Айфоністи”, своєю чергою, ставлять собі за мету будь-якою ціною бути принаймні на п’єдесталі. З цієї точки зору робимо висновок, що на перемогу будуть очевидно діяти саме номінальні гості. Із рахунків “поліцейських” не списуємо, але у цій парі фаворитом точно є саме підопічні Володимира Когута і Віктора Храмова.

Хоч гра першого кола і завершилася нічиєю 3:3, але чим ближче до завершення сезону, тим більше кристалізується саме боротьба за позиції, а концентрація сягає максимуму.

“Тузяки” – “Мостиська-2” (20:25)

Матч головних аутсайдерів.

У першому колі було зафіксовано звитягу підопічних Богдана Івануся. Це, до речі, єдиний поєдинок, у якому “Тузяки” набрали залікові пункти. Після цього команда виключно зазнавала поразок. Власне тому, саме на прийдешнє протистояння номінальні господарі покладають великі надії. Це може бути шансом обірвати невдалу серію.

Щодо “прикордонників”, то на відповідну гру другого кола вони підходять у зовсім іншому статусі. Мостичани мають у своєму активі дві гучні перемоги над “GTL” та “ICOOLA”, а також нічию із непоступливим “Патрулем”. Колектив потроху виходить із затінку невдалої гри та набирає ходу. У такій формі команда точно намагатиметься взяти реванш у “Тузяків”.

Абсолютно рівні шанси на перемогу в обох колективів. Уважно будемо стежити за тим, що відбуватиметься у зустрічі.

“Галицька здоба” – “GTL” (21:20)

Про принциповість цієї гри було сказано чимало ще у минулому літньому сезоні. Хоч зараз команди і виконують різні завдання та все ж певні нез’ясовані питання між суперниками є.

Гру першого кола “логісти” не зуміли використати для своєрідного реваншу із “пекарями”. Тоді “Галицька здоба” обіграла опонента із переконливим рахунком 4:1. Власне тому, справа спортивної помсти лягає на зустріч другого кола. У крайніх матчах, до слова, підопічні Ігоря Романишина все частіше нагадують самих себе найкращого зразка. Враховуючи цей факт, супернику може бути дуже непросто.

У команди ж Сергія Тригубця триває похід за чемпіонством. “СВ Львів” наступає на п’яти, тому втрачати залікових пунктів “пекарі” точно не планують. “Тільки перемога” – гасло “Галицької здоби”. Так колектив і буде намагатись діяти не тільки у прийдешній грі, а й у всіх наступних.

Турнірні позиції команд підштовхують нас до думок, що у цій парі є очевидний фаворит. Втім, давайте все ж залишимо місце для сенсації.

“СВ Львів” – “Оптіма-Малехів” (22:15)

“Ніхто не забутий, ніщо не забуто”, – саме із такими думками підходять “дорожники” до відповідного протистояння.

У першому колі поразка “СВ Львів” норовливому новачку виглядала ледь не головною сенсацією. Божевільний поєдинок завершився перемогою “Оптіми” із рахунком 7:6. Після цього чимало турів спливло і “дорожники” не поступилися жодного разу. Власне тому, цю гру Цімерман і Ко ставлять особливим чином. Номінальні господарі точно понесуться вперед зі стартових хвилин, щоб досягти сатисфакції.

“Оптіма”, своєю чергою, зараз виглядає відвертим аутсайдером. Колектив блідо виглядає останнім часом, тому на конкуренцію у прийдешньому поєдинку мало хто розраховує. Втім, статус “темної конячки” досі належить саме номінальним гостям. Чи використають “андердоги” вищезгадане реноме – запитання.

З усіма протистояннями зможете ознайомитись у прямих трансляціях на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери