Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів тринадцятого туру

У четвер, 1 лютого, відбудуться матчі 13-ого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Які саме будуть пари поєдинків та хто вважатиметься фаворитом – у матеріалі.

“GTL” – “Тузяки” (19:30)

Матч із доволі неоднозначним поділом на “фаворит/аустайдер”.

У першому колі “логісти” доволі несподівано мали проблеми із головними “андердогами”. У тому матчі було все ж зафіксовано перемогу підопічних Ігоря Романишина, але із хитким рахунком 3:2. Взагалі то був перший із небагатьох поєдинків “Тузяків”, у якому команда не пропустила гол у перші пʼять хвилин зустрічі. Зробила це натомість аж наприкінці тайму. Можливо, зараз є шанс зіграти ще краще? Хлопці Богдана Івануся в окремих поєдинках дійсно видають хороший футзал.

Щодо “GTL”, то попередній тур для колективу був хоч і програним, але самовідданість та бажання у підопічних Ігоря Романишина було хоч греблю гати. Ми нарешті побачили той “GTL”, за який свого часу вболівали чимало людей. Якщо у прийдешньому протистоянні настрій буде такий же, то у “Тузяків” при всіх їхніх “плюсах” буде важка гра.

Чекаємо конкурентноздатного футзалу.

“Мостиська-2” – “СВ Львів” (20:25)

Ще кілька турів тому можна було б сказати, що у цій парі шансів для мостичан абсолютно немає. Втім, зараз історія складається геть іншим чином.

“Прикордонники” суттєво додали і з грою, і з результатами у крайніх турах. Найбільш сенсаційною була перемога над наразі чинними чемпіонами “ICOOLA”, яка в подальшому взагалі спровокувала звільнення головного наставника “айфоністів”. Далі була ще одна доволі вдала гра із “Патрулем”, яка продовжила безпрограшну серію. Власне тому, до “дорожників” підопічні Андрія Шагала готуються у чудовому настрої.

“СВ Львів”, своєю чергою, дуже холоднокровно йде у чемпіонській гонитві. Навіть у зустрічах, де команді не надто вдається улюблений футзал. До прикладу, як у минулому турі із “GTL”. Це все означає міць колективу. Певна річ, із ФК “Мостиська-2” команда буде діяти на перемогу за будь-яку ціну.

Є передчуття, що голів буде багато. Все решта точно дізнаємося по ходу матчу.

“Оптіма-Малехів” – “Патруль” (21:20)

Пригадуємо відповідну гру першого кола.

Саме матчем із “Патрулем” номінальні господарі стартували у розіграші цілком нового для себе турніру. Тоді зустріч завершилася перемогою “поліцейських” із рахунком 5:4, але який же поєдинок видали команди. “Оптіма” вже тією грою змусила із собою рахуватись. Далі були ще кілька ураганних поєдинків, але от у крайніх дуелях хлопці діють не дуже переконливо. Зокрема, минулого тижня колектив поступився “ICOOLA” із фантастичним результатом 0:8. Зараз потрібно повертати довіру власних прихильників.

“Патруль”, своєю чергою, перебуває у певній невизначеності. Команда, схоже, втратила надію на здобуття “бронзи”, враховуючи крайні результати, тому зараз шукає нові цілі. Це може дати як нове дихання підопічним Степана Струка, так і допомогти “Оптімі”.

В будь-якому разі цей поєдинок чекаємо з нетерпінням.

“Подорожник” – “Галицька здоба” (22:15)

Беручи до уваги розташування та кадрове оснащення команд, можемо зробити висновок про те, що зустріч буде центральною у турі.

“Фармацевти” діють доволі нестабільно, але один конкретний матч точно видати можуть. Пригадуємо гру першого кола, коли підопічні Сергія Тригубця із серйозними боями здолали непоступливих “аптекарів” – 5:4. Тоді, зокрема, за “Подорожник” дублем відзначився Ворона, який, маємо інформацію, на сьогоднішній день також підтримує форму і з “пекарями”. Власне тому, у контексті обізнаності в діях суперника капітан “Подорожника” своїм партнерам точно може допомогти. Це може бути дуже суттєво.

“Галицька здоба” натомість свою відсутність минулого тижня у матчах Бізнес-ліги компенсувала діями у Кубку України. Хоч “пекарі” і вилетіли за підсумками двоматчевого протистояння від “Сухої Балки” у третьому попередньому раунді змагань, але досвід здобули неабиякий. Крім того, тепер колектив зосередиться виключно на внутрішній першості. За таких умов підготовка до “Подорожника” була дуже скрупульозною.

Цікава дуель, яка топовим чином закриватиме ігровий день.

З усіма протистояннями зможете ознайомитись у прямих трансляціях на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери