Чемпіонат України (U-15): “КІВС in.IT” (Львів) – у ТОП-4

Минулого тижня в Івано-Франківську відбувся заключний тур Чемпіонату України (U-15) з футзалу. Потужно у змаганнях виступила львівська команда “КІВС in.IT”.

Чемпіонат видався насправді всеукраїнським, адже участь у турнірі взяли аж десять колективів з різних куточків держави. Крім львів’ян, свої команди також представили “Ураган” (Івано-Франківськ), “Любарт” (Луцьк), КДЮСШ-1 МСК “Дніпро” (Черкаси), “Тайм” (Сновськ, Чернігівська обл.), ДЮСШ “Академія футзалу” (Житомир), ДЮСШ №4 (Рівне), ДС “Шкільний” – ФСК “Іллічівець” (Чорноморськ, Одеська обл.), ДЮСШ “Дружба” (Кагарлик) та “Сокіл” (Хмельницький).

У фінальному турі наші хлопці провели шість зустрічей, за підсумками яких і здобули чільну позицію серед лідерів змагань. Найбільш пам’ятними стали перемоги над ДЮСШ “Тайм” – 4:0 та КДЮСШ-1 МСК “Дніпро” – 5:1.

За підсумками турніру, окрім командних нагород, відзначили також найбільш продуктивних виконавців “КІВС in.IT”. Максим Дацько забив 25 голів у 18 матчах, тому заслужено став “Найкращим бомбардиром турніру”. Олександр Шпак добре працював як на захист, так і на атаку, тому по завершенні змагань отримав номінацію “Найкращий гравець команди”.

Нагадаємо, раніше колектив “КІВС in.IT” (Львів) U-15 став “бронзовим” призером Кубка України з футзалу. Власне тому, сезон, який завершився, був досить продуктивним для нашої команди та багатообіцяючим з точки зору майбутніх змагальних процесів.