Друга ліга АФЛ: лідери вкотре здобули свої тріумфи (звіт 4 туру)

У суботу, 7 лютого, завершився четвертий ігровий день у Другій лізі АФЛ. Детальніше про матчі та їхні підсумки – у матеріалі.

“Механізатор” – “SkyForce” (1:2)

Гра, яка відкривала тур ще у четвер, 5 лютого.

“Механізатори” – дуже незручні суперники. Попри те, що колектив набирав темпу вже по ходу чемпіонату, але жодному із суперників з цією командою не було просто. В цьому особисто пересвідчився і “SkyForce”, який у рамках “регулярки” зазнав фіаско від Дубанича і Ко з рахунком 2:5.

Цього ж разу “зенітники” вже діяли у якості відвертого фаворита. Тим не менш, невелика лавка номінальних гостей цього дня ледь не повпливала на підсумок гри. У першому таймі моментів більше було у підопічних Сергія Шафранського. Один із цих шансів “SkyForce” використав. Свій м’яч на 9-ій хвилині забив Паночко.

На старті другого тайму Шафранський подвоїв перевагу фаворитів. Далі, здавалося, “зенітники” спокійно ведуть гру і особливих труднощів не мали б відчувати. Тим не менш, наприкінці протистояння “Механізатор” почав діяти з п’ятьма польовими і така тактика доволі швидко дала плоди. В якісно розіграному моменті забивав Остащук. Щоправда, сталося це вже аж на 40-ій хвилині і часу далі номінальним господарям просто забракло.

Дуже нелегка звитяга “SkyForce”, але саме такі перемоги називають “чемпіонськими”.

“Берізка” (Підберізці) – “Універ” (Львів) (4:1)

Після феєрії у грі з “динамівцями” за тур до цього – від “студентів” чекали чогось подібного і у зустрічі з “Берізкою”.

Команда Ігоря Онишка натомість вже у першому таймі дала зрозуміти, що не збирається давати навіть натяку на успіх для суперника. Ще до перерви рахунок був 3:0 на користь номінальних господарів. Переконливо свої шанси реалізували Березка, Романюк і Цар.

У другому таймі і сам граючий наставник “Берізки” долучився до результативних дій, забивши у моменті на 24-ій хвилині. “Студенти”, своєю чергою, відповіли лише “голом престижу”. Свою спробу на 27-ій хвилині реалізував Глов’як.

Таким чином – 4:1. “Берізка” забезпечила собі щонайменше другу сходинку. “Універ” та “Механізатор” у наступному турі потенційно розігруватимуть “бронзу”.

Будемо вдячні за вподобання, поширення та коментарі під нашими постами у соцмережах InstagramFacebook та Telegram. Також уже доступні на загал огляди матчів четвертого туру на нашому YouTube-каналі.

Вболіваємо та уважно стежимо за Другою лігою АФЛ!

Інформаційна служба АФЛ

Партнери