“Енергія” сильніша за “Рятувальник” у матчі VBET Екстра-ліги

У перенесеному поєдинку першого туру четвертого етапу VBET Екстра-ліги львівські “енергетики” здобули перемогу над «Рятувальником» (Ромни) з рахунком 4:1.

Про це повідомляє пресслужба “Енергії”. Відзначимо, що поєдинок двічі довелося зупиняти, адже на початку кожного з таймів лунав сигнал про повітряну тривогу.

Матч активніше розпочали львів’яни і відкрили рахунок на 7-ій хвилині. Андрій Цілик відправив м’яч у сітку воріт суперників після передачі у штрафний майданчик від Віталія Радевича. “Енергетики” мали нагоди збільшити перевагу, однак свою команду рятував голкіпер «Рятувальника» Микита Сітнер.

Натомість на останньому рубежі львів’ян надійно діяв Андрій Пітуля, який проводив вже 150-ий матч за «Енергію». На перерву команди пішли за рахунку 0:1 на користь «зелено-білих».

У другому таймі команда Валерія Легчанова реалізувала ще три свої нагоди. На 25-ій хвилині Михайло Зварич технічним ударом орієнтовно з лінії штрафного майданчика перекинув м’яч у ворота над захисником. Автором гольової передачі став Мар’ян Пелех. За хвилину Тарас Кузь реалізував вихід сам на сам після дальнього пасу від Віталія Радевича. Щодо четвертого голу, то він трапився після того як на 27-ій хвилині Ярослав Квасній вдало замкнув простріл з аута. Гольову передачу вже втретє у матчі записав до свого активу Віталій Радевич.

Були й інші небезпечні моменти. Зокрема, можна відзначити небезпечні удари Мар’яна Пелеха, Андрія Теряєва, Сергія Малишка.

Щоправда, на 37-ій хвилині «Рятувальник» відквитав один гол. Точним ударом з-за меж штрафного майданчика відзначився Владислав Курило. “Енергетики”, втім, довели матч до впевненої перемоги з рахунком 4:1.

1 тур 4 етап. 14 березня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Львів. Боско-Арена.

«Рятувальник» (Ромни) – «Енергія» (Львів) — 1:4 (0:1)

Голи: Курило (37) – Цілик (7), Зварич (25), Кузь (26), Квасній (27).

«Рятувальник»: Сітнер – Радченко, Курило, Кончаков, Гайван, Прокопчук, Дрога, Завгородній, Колеснік, Виставной, Носок – Сіріцький, Афонін, Баранник.
Головний тренер: Ігор Салівон.

«Енергія»: Пітуля (Войтович, 35) – Кузь, Буньо, Радевич, Цілик, Малишко, Зварич, Легендзевич, Пелех, Теряєв, Квасній, Гураль – Марциняк.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

Попередження: Прокопчук (31).

Арбітри: Олена Хомич (Луцьк), Орест Дуцяк (Дрогобич), Андрій Кузьмін (Львів)