ФК “Яворів” – переможець ветеранського Меморіалу Коновальця “60+”

У неділю, 16 червня, на відкритих майданчиках села Зашків, що на Львівщині, відбувся традиційний ветеранський турнір памʼяті Євгена Коновальця. У змаганнях вікової категорії “60+” взяли участь 7 учасників, а підсумкову звитягу святкував ФК “Яворів”. Детальніше – у матеріалі.

Своє представництво оформили: “Бандерівець Тернопільщини”, “Досвід-УНСО”, Збірна Стрийського району, ФК “Зашків”, ФК “Яворів”, ФК “Енергія” (Львів) та “Євроінтер’єр” (Тернопіль).

Спершу команди визначали найсильніших у рамках групового раунду. По дві команди із кожної групи відповідно вийшли до півфіналів. Такими були колективи Збірної Стрийщини, ФК “Яворів”, “Досвід-УНСО” та “Євроінтер’єру”.

Результати 1/2 фіналу:

“Яворів” – “Досвід-УНСО” (3:0)

Збірна Стрийщини – “Євроінтер’єр” (1:2)

Цікаво те, що у фіналі зійшлись представники групи “А”. У рамках групового раунду яворівські ветерани святкували перемогу над тернополянами – 1:0. У вирішальному ж поєдинку основний час зустрічі зафіксував нічию 1:1. Команди пробивали серію післяматчевих пенальті. З позначки все ж більш влучними були саме гравці ФК “Яворів” – 4:3. Із найкращими емоціями від змагань яворівці у підсумку здійняли головний трофей над власними головами.

На церемонії нагородження, крім того, відзначили гравців кожного з колективів у номінації “Найкращий гравець команди”:

“Яворів” – Василь Петрівський

“Євроінтер’єр” – Ігор Яворський

Збірна Стрийщини – Ігор Борецький

“Досвід-УНСО” – Володимир Сало

“Зашків” – Ігор Бобель

“Бандерівець” – Володимир Лесів

“Енергія” – Степан Михальчук

Вдячні усім командам-учасницям за цей чудовий день та пропаганду здорового способу життя.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери