ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: підсумки чотирнадцятого ігрового дня

Минулого тижня відбулися перші поєдинки другого етапу ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини. Тепер концентрація на максимумі, ціна поразки зростає в рази, а зустрічі ще більш гарячі. Детальніше про матчі – у матеріалі.

Вища ліга

“Географ-ЛНУ” – “GTL” (4:1)

Матч між цими командами нещодавно завершився з подібним підсумком ще у “регулярці”.

Різниця полягає у тому, що цього разу “географи” святкували звитягу з іншими цифрами. Попри старт вирішального етапу, “логісти”, бачимо, таки не перезавантажились. Підопічні Андрія Манька вже у першому таймі почали доводити свою домінацію. Автогол Галаха та м’ячі Томашевського і Тимощука шокували “GTL”.

У другому таймі підопічні Ігоря Романишина намагалися нав’язати конкуренцію, але забили лише одного разу. Відзначився і “Географ-ЛНУ”.

Власне тому впевнена перемога “географів” у першому турі другого етапу.

“Галицька здоба-2” – “УФАМ” (7:0)

“Пекарі” сповна реабілітувалися за поразку у першому етапі.

Наприкінці регулярного чемпіонату перенесений матч між “лікарями” та “Галицькою здобою-2” уже відбувався. Тоді “медики” у феєричному протистоянні зуміли вирвати перемогу в підопічних Сергія Тригубця. До речі, завдяки тій звитязі не в останню чергу “УФАМ” і зумів вийти до наступного етапу.

Цього разу, тим не менш, історія, м’яко кажучи, не повторилась. Мотивовані “пекарі” розтрощили “лікарів” вже у першому таймі. По його завершенні результат був 4:0. У другій частині дуелі номінальні господарі продовжили побиття суперника. Найбільш результативним був Люблінський, який забив тричі.

У підсумку – розгромна звитяга команди Сергія Тригубця. Варто відзначити, що “пекарі” перед другим колом солідно підсилилися. Відомий у футзальних колах Ярослав Писько та гравці дрогобицької “Галичини” Андрій Сов’як і Максим Логвиненко відтепер допомагатимуть команді боротися за найвищі позиції. Перспективи колективу в такому разі зростають в рази.

“Електроконик” – “Патруль” (5:1)

Хоч “поліцейські” і здійснили подвиг, таки потрапивши до Вищої ліги змагань, та все ж перший поєдинок видався невдалим.

Перша половина протистояння, втім, була дуже змістовною. Команди відповідали атакою на атаку, тому видовища точно не бракувало. Як би там не було, але “електроконики” пішли на перерву у лідерах. Все завдяки дублю від капітана Музики.

У другому таймі перевага номінальних господарів була набагато більш відчутною. Найбільше постарався Кудима, який також оформив дубль.

Як наслідок – чергова впевнена перемога “Електроконика”. “Патруль” натомість зі ще більшим завзяттям готується до прийдешніх зустрічей.

Перша ліга

“Копа” – “Подорожник” (4:1)

Підопічні Павла Костюка однозначно були розчаровані попереднім туром. Команда відверто помилилася в організаційних нюансах і зазнала технічної поразки від останніх “Тузяків”. Тепер “Копа” отримала сатисфакцію.

Навіть з допомогою досвідченого новачка Олега Павліва “фармацевти” юним футзалістам протиставити нічого не змогли. “Копа” дуже впевнено контролювала м’яча та раз по раз створювала гостроту поблизу воріт опонента. Такого тиску “аптекарі” не витримали, тому вже в першому таймі пропустили двічі.

Свою справу номінальні господарі продовжили і у другому таймі, забивши ще 2 м’ячі. У підсумку тріумф “Копи” був беззаперечним. Хет-триком відзначився Гупало.

Переможці зробили собі хороший заліковий гандикап.

“СВ Львів Lemberg Auto” – “Тузяки” (5:2)

Кажуть, що без тягара відповідальності за результат багато колективів діють більш розкуто. “Тузяки” у звітній грі – яскравий приклад.

Хоч команда Богдана Івануся і поступилася, але гра (особливо у другому таймі) була досить змістовною. “Тузяки” дозаявили кількох молодих виконавців та потроху почали намацувати свій футзал. Перші хвилини матчу, втім, були максимально провальними. До сьомої хвилини “автомобілісти” лідирували вже із рахунком 4:0. За таких умов шансів, певна річ, в аутсайдерів було не надто багато.

У другому таймі гра суттєво пожвавилася. “Тузяки” відзначилися двічі. По голу забили брати Скиби. На більше, аніж просто повернення інтриги, втім, розжитися не вдалося.

“СВ Львів Lemberg Auto” підтвердив реноме одного із фаворитів Першої ліги. “Тузяки” ж повернули цікавість до своїх поєдинків.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.