ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: підсумки дев’ятнадцятого ігрового дня

У четвер, 5 жовтня, відбулися дві зустрічі Вищої ліги ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини. Звітний тур став передостаннім, тому і подарував чимало хороших вражень від зустрічей команд. Детальніше – у матеріалі.

“Патруль” – “GTL” (2:3)

Дуель прямих конкурентів за “бронзу”. Матч видався неймовірно запеклим.

“Логісти” повели у рахунку вже на 3-ій хвилині. Голом відзначився досвідчений Кунтий. “Поліцейські” у захисті, втім, також відсиджуватись не збирались. Чабан, який є найкращим бомбардиром команди, продовжив забивати. Цього разу зробив це на сьомій хвилині. Потім трішки гра заспокоїлася, але на перерву команди все ж пішли у різному статусі. На 20-ій хвилині капітан “GTL” Романишин холоднокровно вивів свій колектив уперед.

Другий тайм став драмою. Подовгу команди розписатись у воротах одне одного не могли. Гольове затишшя перервав Мещеулов, який вразив ворота опонентів та вирівняв рахунок на табло на 35-ій хвилині. Коли здавалося, що матч так і завершиться результативною нічиєю, у гру вступив Равлик. Славиться “GTL” пізніми голами, тому так сталося і у звітній дуелі. На 40-ій хвилині “логісти” вирвали дуже потрібну звитягу.

“Патруль” таким чином вибув із “бронзової” боротьби. “GTL” натомість ще чекає справжня битва із “Галицькою здобою-2” у контексті третього місця.

“Галицька здоба-2” – “Географ-ЛНУ” (4:2)

“Пекарі” натомість також не дрімали. Підопічні Сергія Тригубця зуміли зламати опір команди, яка фінішує зі “срібними” медалями.

Взялися до справи номінальні господарі вже в першому таймі. Попри те, що “географи” забили першими, а зробив це Давидко на 8-ій хвилині, далі перевага поступово перейшла на бік “пекарів”. Наприкінці першого тайму за короткий проміжок часу “Галицька здоба-2” забила відразу чотири м’ячі. Дубль, зокрема, на рахунку Сов’яка. Після такого шоку оговтатись “географам” насправді було нелегко.

У другому таймі один гол від “Географ-ЛНУ” картину суттєво не змінив. Команда у підсумку поступилася.

“Пекарі” та “УФАМ” на сьогоднішній день найбільш очевидні претенденти на “бронзу”. В обох колективів по 31 балу, але попереду ще кульмінаційний, заключний тур.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери