ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: підсумки п’ятнадцятого ігрового дня

Продовжилися змагання в ICOOLA Бізнес-лізі Львівщини. Триває другий етап чемпіонату, у якому команди борються за підсумкові позиції. Деталі звітного 15-ого туру – у матеріалі.

Вища ліга

“GTL” – “ICOOLA” (1:2)

Підопічні Тараса Кузя продовжують прориватись до зірок.

Цього разу команда обіграла чинних чемпіонів “GTL” у дуже непростому поєдинку. Матч був максимально прагматичним. Було помітно, що колективи ризикувати зайвий не збираються. Для обох поєдинок був максимально  відповідальним. Власне тому, протистояння видалося доволі розміреним.

За таким умов, тим не менш, “айфоністи” зуміли відзначитись двома голами вже у першому таймі. Забивали Кузь та Соляник. У другому таймі “логісти” загострили інтригу після м’яча від Варика. Номінальні гості, втім, грамотно відзахищалися і втримали неймовірно важливу перемогу з точки зору подальшого успіху в чемпіонаті.

“Географ-ЛНУ” – “УФАМ” (2:2)

Вибуховий за пристрастями та емоціями матч.

Хоч на “медиків”, будьмо відверті, ніхто особливо не ставив. Стабільний “Географ-ЛНУ” є одним із претендентів на чемпіонство, тому у грі із “лікарями” вважався фаворитом.

Попри те, що підопічні Андрія Манька повели у рахунку після голу Іванишина, на перерву команди пішли за переваги “УФАМу”. Під завісу тайму забивали Ярошик та Сливар. У другій половині зустрічі емоції запалилися не на жарт. Були вилучення, суперечки та чимало зіткнень. Як би там не було, але свій гол “географи” все ж забили. Лещинин у ролі п’ятого польового зі своїм завданням впорався на “відмінно”.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат. Враховуючи перемогу “ICOOLA”, така осічка “Географа-ЛНУ” є доволі болісною.

“Електроконик” – “Галицька здоба-2” (6:4)

Справжній голепад видали “електроконики” та “пекарі”. Обоє вже звикли до таких матчів, але очний поєдинок також був просто розкішним у плані видовища.

М’ячі посипалися у великій кількості вже з першого тайму. Колективи грали практично без центру поля, тому моментів не бракувало. Перша половина зустрічі – пора “дублів”. Подвійними пострілами запам’яталися Чернік та Снітко з “Електроконика”, а також Люблінський із “Галицької здоби-2”.

У другому таймі Артем забив ще один гол та у підсумку пішов з поля із “хет-триком”. Як згодом з’ясувалося, цього, втім, було недостатньо. “Електроконики” також у другому таймі діяли результативно. Як наслідок – чудова гра, перемогу у якій святкували все ж номінальні господарі.

Перша ліга

“Тузяки” – НАСВ “Штурм” (+/-)

Як ми і повідомляли раніше, цей матч не відбувся. Команді НАСВ “Штурм” зараховано технічну поразку із рахунком 0:5.

“СВ Львів Lemberg Auto” – “Копа” (4:1)

У Першій лізі продовжують усіх трощити “автомобілісти”. Після впевненої перемоги над “Тузяками” (5:2) номінальні господарі здолали ще й “Копу”.

Ініціативу до своїх ніг футзалісти “СВ Львів Lemberg Auto” взяли вже із перших хвилин зустрічі. Команда набагато впевненіше розпоряджалася  своїми моментами, тому під завісу тайму вже лідирувала із рахунком 3:1. Дубль, до слова, на свій рахунок записав Горошко.

У другому таймі голів було менше, але від цього переконливість дій “автомобілістів” не похитнулася.

Як наслідок – перемога на класі від СВ “Львів Lemberg Auto”.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.