ICOOLA Бізнес-ліга: підсумки десятого ігрового дня

Відбулися поєдинки десятого туру ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. “КІВС in.IT-2” знову приємно здивував, “Патруль” сильніший у дербі силових структур, а “Копа” приголомшила “СВ Львів Lemberg Auto”. Про ці та інші зустрічі детальніше – у матеріалі.

Новий тур Бізнес-ліги видався багатим на принципові протистояння. Були вилучення, красиві голи та чимало боротьби. Загалом, усе найцікавіше, чого тільки чекають вболівальники.

“Подорожник” – “КІВС in.IT-2” (0:0)

Як і очікувалося, юні “айтівці” на досягнутому зупинятись не збираються.

У другому турі поспіль підопічні Ростислава Капітанця та Назарія Станкевича зіграли у безгольову нічию із більш досвідченими суперниками. Цього разу зламати опір “КІВС in.IT-2” не вдалося “Подорожнику”. Хоча, якщо дивитися сюжет поєдинку, то в окремих епізодах до перемоги ближчими були саме футзалісти КІВС. Хоч дуель і обійшлася без голів, та видалася дуже захопливою.

Завдяки цьому нічийному двобою “айтівці” продовжують набувати більшої впевненості.

“Галицька здоба-2” – “GTL” (3:1)

Найбільш емоційна гра туру однозначно.

Із перших хвилин матчу градус просто зашкалював. На майданчику було багато зіткнень, багато силової роботи. Попри те, що “логісти” відзначились першими, “пекарі” не збиралися відпускати суперників у відрив. Навпаки – склалося враження, що пропущений гол став для підопічних Сергія Тригубця особливою мотивацією. Після цього забивала тільки “Галицька здоба-2”. Зробити це “пекарі” впродовж гри зуміли тричі. Найбільше постарався Яремко, в активі якого за підсумками гри – дубль.

Неприємний епізод трапився наприкінці другого тайму. У боротьбі граючий тренер “GTL” Ігор Романишин розсік голову Андрію Ковалю зі складу опонентів. Дуже неприємний епізод, від якого, на жаль, у такому контактному виді спорту як футзал ніхто не застрахований. За цей момент Романишин отримав другу жовту картку та вилучення і відповідно пропустить дуже важливий для своєї команди наступний матч. “GTL”, нагадаємо, зіграє із “Географ-ЛНУ”. Щоправда, станеться це вже у 12-ому турі, адже відповідно до календаря “логісти” наступний ігровий день пропускають. Ковалю, своєю чергою, бажаємо якнайшвидшого відновлення та повернення до гри. Цей виконавець своєю роботою на полі вже неодноразово доводив, що може неабияк допомогти “пекарям”.

“УФАМ” – “Географ-ЛНУ” (2:5)

“Медики” продовжили падіння всередину турнірної таблиці.

“УФАМ” за всіма параметрами поступився “географам”, які були максимально мотивовані. Втрата очок “GTL” та відповідно перемога підопічних Андрія Манька означала вихід номінальних гостей на чисту першу позицію.

Гра, по суті, відразу розпочалася на частині поля “лікарів”. Було багато цікавих атак, з якими “медики” ну ніяк не могли впоратись та бодай щось протиставити попереду. Далася взнаки і відсутність Терлецького. Лідер “УФАМ” був відсутній у заявці на цей поєдинок. Вже по завершенні першого тайму рахунок був 3:1 на користь майбутніх переможців.

У другій частині дуелі ще два голи та вилучення Хвалька у складі “медиків” остаточно поставили крапку у грі.

“Географи” очолили турнірну таблицю, а “УФАМ” натомість досі за межами лідерської сімки.

“Патруль” – НАСВ “Штурм” (5:2)

Цього разу “поліцейські” продемонстрували свій справжній характер.

Вже з перших хвилин підопічні Ігоря Дороша почали активно навідуватись до штрафного майданчика суперників. Попри кращу позицію у турнірній таблиці, “штурмівці” довгий час не могли підлаштуватися до незручного опонента. Перший тайм завершився для підопічних Володимира Гульоватого майже катастрофічно. Перевага “поліцейських” у три м’ячі була дійсно дуже солідною.

У другому таймі ситуація особливо не змінилася. За винятком того, що наприкінці гри НАСВ “Штурм” таки забив свої два голи. Втім, відзначався і “Патруль”, який у підсумку і здобув перемогу.

“Поліцейські” перемогли суперників вперше аж із 2-ого туру. Колективу Ігоря Дороша ця звитяга була дуже потрібною.

“СВ Львів Lemberg Auto” – “Копа” (2:4)

У матчах проти юних футзалістів “автомобілісти” ну ніяк не можуть здобути перемогу. У минулому турі нічия з “КІВС in.IT-2”, а цього разу взагалі поразка.

Вирішальним у гру проти “Копи” став другий тайм. У першій половині дуелі рахунок був нічийним, а “СВ Львів Lemberg Auto” діяв дуже навіть непогано. По перерві, тим не менш, підопічні Павла Костюка у всіх епізодах були на крок швидшими. “Копа” забила у другому таймі аж тричі, “автомобілісти” натомість відповіли лише одного разу. Найбільше збентежив той факт, що поразки номінальні господарі зазнали в оптимальному складі. Були Цімерман, Стецейко, брати Великі, Белозьоров і компанія. Якщо у попередньому турі негативний підсумок можна було скинути на кадровий голод, то зараз ситуація зовсім інша.

Перед майбутнім туром команді “СВ Львів Lemberg Auto” доведеться зробити серйозні висновки задля уникнення подібних неприємностей.

“Тузяки” – “Електроконик” (3:7)

По завершенні поточного сезону Бізнес-ліги Львівщини “Братам Гадюкіним” доведеться змінювати текст своєї пісні. Новим хітом стане – “Тузяки знов програли у футзал”.

Жарти жартами, але підопічні Богдана Івануся знову стали “хлопчиками для биття”. Хоча по завершенні першого тайму рахунок і був не зовсім провальним. Лишень 1:2 – не зовсім безнадійно. Тим не менш, коротка лавка таки дала про себе знати. У другому таймі “електроконики” навіть без Білюка спокійно довели матч до перемоги.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.