ICOOLA Бізнес-ліга: підсумки п’ятого ігрового дня

Відбулися дуелі п’ятого туру ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. НАСВ “Штурм” ледь не втратив переможну ходу, “УФАМ” та “Патруль” у зливу роззабивалися, а “GTL” розтрощив “СВ Львів Lemberg Auto” у центральному поєдинку ігрового дня. Детальніше про ці та інші матчі – у матеріалі.

Звітний тур видався багатим на результативні двобої. Середній показник забитих за гру м’ячів – 5,5. У кожній із зустрічей насправді було на що глянути.

НАСВ “Штурм” – “КІВС in.IT-2” (3:2)

Юні “айтівці” добряче змусили “штурмівців” погарячкувати.

Попри те, що НАСВ “Штурм” на сьогоднішній день залишається єдиною командою зі стовідсотковими заліковими показниками, та все ж матч із “КІВС in.IT-2” видався найбільш непростим в сезоні. Причиною таких складнощів можна, зокрема, назвати відсутність Печеришного та Чуцького у звітній грі. Обох насправді бракувало атакувальним побудовам команди Володимира Гульоватого.

По ходу гри важко насправді було віддати перевагу бодай комусь із опонентів. Команди влаштували перестрілку, переможцем у якій аж на 39-ій хвилині вийшла НАСВ “Штурм”. Вирішальним голом відзначився Река, який подарував власній команді дуже важкі, та все ж неймовірно важливі бали.

НАСВ “Штурм” продовжує кувати перемоги, а “КІВС in.IT-2” з кожним наступним туром виглядає все більш впевнено.

“Галицька здоба-2” – “Подорожник” (3:2)

“Пекарі” та “фармацевти”, немов узяли приклад із попереднього матчу цього туру. За послідовністю подій усе відбулося ідентично.

Варто звернути увагу, втім, на той момент, що тут зустрічалися команди приблизно рівні. Ні “Галицька здоба-2”, ні “Подорожник” поки дуже хорошими результатами похизуватися не можуть, тому очну дуель розцінювали як платцдарм.

Завдяки більш досвідченим виконавцям в окремих епізодах було помітно, що підопічні Сергія Тригубця все ж суперника випереджають. Саме тому, підсумкова звитяга “пекарів” і стала більш-менш закономірною. Переможний м’яч у зустрічі, до слова, забив саме граючий тренер “Галицької здоби-2”.

“Географ-ЛНУ” – “ICOOLA” (0:2)

Якщо дивитися до “турнірки”, то найцікавіша гра середи 28 червня.

Обидві команди борються за вершину таблиці, тому цей матч обіцяв бути насправді насиченим.

Втім, не так сталося як гадалося. Доволі прагматичний футзал і невелика кількість по-справжньому гольових моментів. Своїми нагодами найкраще розпорядився колектив “айфоністів”. Саме останні, забивши по голу у кожному з таймів, вибороли звитягу. Такі перемоги зазвичай прийнято називати “на класі”. Втім, тут щось інше, адже “ICOOLA” – зовсім молода за футзальними мірками команда і до дійсно високого класу ще тільки розпочинає свій шлях.

Дисциплінована гра від переможців і відповідно хороший підсумковий результат. Саме таким чином можна описати цю дуель.

“Електроконик” – “Копа” (6:2)

Для “електрокоників” цей матч мав стати іспитом на міцність.

До цього туру команда номінальних господарів провела лише два матчі (1 перемога, 1 поразка), тому важко було розмірковувати про якісь амбіції колективу. У п’ятому турі, втім, дуже переконлива звитяга над конкурентноздатною “Копою”.

Найбільше у складі “електрокоників” запам’ятався Білюк. У літньому чемпіонаті гравець львівського “in.IT” підтримує форму в аматорському чемпіонаті. Попри юний вік, Богдан є справжнім диригентом гри “Електроконика”. Крім того, два м’ячі у цій грі в його активі.

Додає команді солідності і досвідчений Тітунін. Із таким складом, зіграністю та налаштуванням перемога над “Копою” точно не остання у сезоні для колективу.

“GTL” – “СВ Львів Lemberg Auto” (4:1)

“Автомобілісти” просто потрапили під гарячу руку “GTL”.

Ще у четвертому турі підопічні Ігоря Романишина з тріском поступилися НАСВ “Штурм” – 2:5. Такий нокдаун, певна річ, не міг залишити “логістів” байдужими. Вже після першого тайму “СВ Львів Lemberg Auto” поступався 0:3. За таких умов та безмежної мотивації “GTL” рахунок уже був недосяжним.

У другому таймі колективи записали до своїх активів ще по голу. Своєрідним бомбардиром другої половини гри став Володимир Великий, який забив і у свої, і в чужі.

Дуже видовищна перемога “GTL”, який показує, що у цьому сезоні має усі ресурси, аби повторити чемпіонський похід.

“УФАМ” – “Патруль” (6:2)

Поєдинок, який відбувся під акомпанемент шаленої зливи.

З перших хвилин зустрічі було все ж помітно, що “медики” до гри підійшли у кращому тонусі. Ці команди зустрічалися не вперше, але цього разу перевага “УФАМу” таки кидалася в очі.

Перший тайм однозначно за господарями матчу. У другому “Патруль” нав’язав більше конкуренції, але проти аж шести забитих м’ячів і не надто сприятливих погодніх умов таки протистояти не зміг.

“УФАМ” потроху починає підбиратися догори. Для “Патруля”, втім, також ще нічого страшного не трапилось. Порівняно із “медиками” у “поліцейських” ще дві гри в запасі.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.