ICOOLA Бізнес-ліга: підсумки шостого ігрового дня

Відбулися матчі шостого туру ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. НАСВ “Штурм” зазнав першої поразки в чемпіонаті, “Електроконик” розтрощив команду “ICOOLA”, а “УФАМ” увійшов до трійки лідерів.  Детальніше про ці та інші поєдинки – у матеріалі.

Відповідно до календаря звітний тур пропускала команда “КІВС in.IT-2”. Решту колективів провели максимально захопливі протистояння.

“Копа” – НАСВ “Штурм” (4:2)

У ролі відвертого фаворита до матчу підходила команда “штурмівців”. Втім, спрацював один із головних чинників поточної ICOOLA Бізнес-ліги – непередбачуваність.

Із перших хвилин було помітно, що номінальні господарі аж ніяк не збираються відступати. “Копа” попереду навпаки діяла активніше. Наслідком став перший забитий м’яч Таргонським. Літовченко із “Штурму” доволі швидко відповів результативно, та все ж на перерву попереду пішла саме команда “Копи”.

У другому таймі як підопічні Володимира Гульоватого не старалися, але вибороти бодай нічию не змогли. В оптимальному складі “штурмівці” зазнали першої поразки у поточному сезоні.

“СВ Львів Lemberg Auto” – “Географ-ЛНУ” (2:4)

Матч із дуже цікавим бекграундом. Саме між цими командами розгорталася основна боротьба за “срібло” минулого сезону Бізнес-ліги.

У крайній дуелі між колективами перемогу святкували “автомобілісти”. Тепер переконливіше виглядали вже “географи”. Ще у першому таймі Тимощук та Лещишин зробили майбутнім переможцям дуелі комфортний гандикап.

У другій частині матчу м’ячі Горошка та Белозьорова загострили інтригу, та все ж на ці голи підопічні Андрія Манька миттєво знаходили протидію у вигляді своїх результативностей.

Як наслідок – “Географ-ЛНУ” здобув звитягу та ще більше загострив ситуацію вгорі турнірної таблиці.

“Патруль” – “Галицька здоба-2” (2:5)

Наразі не може віднайти свою гру “Патруль”. Команда, яка вважалася “міцним горішком”, поступилася вкотре. Цього разу кривдниками стали футзалісти “Галицької здоби-2”.

Вже перший тайм продемонстрував проблеми у захисті “поліцейських”. Швидкий дубль від Лисика та м’яч від Спеціального точно увігнали “Патруль” до нокдауну. Гол від Конюховського став лише слабкою втіхою. У другій частині зустрічі особливих коливань на користь команди, яка поступалася, не відбулося. Саме тому, “пекарі” забили ще кілька м’ячів і здобули переконливу перемогу.

Після серії невдач “Патруль” однозначно зробить серйозні висновки. “Галицька здоба-2” натомість завдяки кільком перемогам вийшла до середини “турнірки”.

“ICOOLA” – “Електроконик” (0:7)

Максимально несподіваний результат звітного поєдинку. Така поразка стала однією із найбільш болючих в історії “айфоністів”.

Хоча у першому таймі гра була доволі конкурентноздатною. “ICOOLA” діяла із суперником на рівних, але два м’ячі таки пропустила. Забивали Іваненко та Білюк. У другому таймі у підопічних Тараса Кузя усе просто пішло шкереберть. Дубль до свого активу записав Тітунін. Крім того, у воротах Мірзаєва розписалася ще низка виконавців.

0:7 – “електроконики” просто розтрощили своїх суперників та потроху підбираються до вершин таблиці.

“Подорожник” – “GTL” (0:2)

“Фармацевти” знову нав’язали дуже хорошу боротьбу, але знову не зуміли зачепитись за очки.

Цього разу щільний поєдинок видався із “GTL”. Підопічні Ігоря Романишина хоч і вважалися відвертими фаворитами, але знайти ключ до воріт суперника довго не могли. Врешті зробив це Варик, м’яч якого став єдиним у першому таймі.

Друга частина зустрічі видалася дуже пристрасною. Про це свідчить навіть епізод, який трапився на 23-ій хвилині. За надмірну емоційність та неспортивну поведінку з поля вилучили по одному представнику з кожної команди. У “Подорожника” поле залишив Моленда, “GTL” недорахувався Лавріна. Як би там не було, але свої 3 очки команда “логістів” здобула. Ще один м’яч Варика у другому таймі поховав надії “фармацевтів”.

“GTL” за підсумками туру опинився на чолі турнірної таблиці. По 12 балів також мають НАСВ “Штурм” та “УФАМ”. У “медиків”, щоправда, на один матч більше в активі.

ФК “Тузяки” – “УФАМ” (1:3)

Поєдинок, за підсумками якого “медики” і опинилися у ТОП-3 командного заліку.

Дуель із “тузяками” насправді давалася “УФАМу” не зовсім просто. Хоч “лікарі” і забили першими, але опоненти доволі швидко паритет відновили. Далі, тим не менш, спрацювали вже традиційні для цього сезону непорозуміння “Тузяків”. Впродовж хвилини ще у першому таймі підопічні Богдана Івануся пропустили два голи та потрапили у доволі скрутне становище. До завершення матчу вилізти із нього так і не вдалося. У другому таймі команди м’ячів не забивали, тому підсумок першої частини гри став остаточним.

На противагу злету “медиків” команда “Тузяки” потроху починає осідати на дні “турнірки”.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.