Об’єднана ліга АФЛ: анонс поєдинків 9-ого туру

Впродовж 8-10 січня відбудеться заключний ігровий день першого етапу Об’єднаної ліги АФЛ сезону 2025/26. Детальніше про прийдешні матчі – у матеріалі.

“SkyForce” – “Універ” (Львів) (20:00)

Протистояння “SkyForce” та “Універу” відкриває програму туру й одразу задає високий темп. Обидві команди добре знайомі з ціною помилки й неодноразово доводили, що здатні навʼязувати свій стиль навіть сильнішим суперникам.

“SkyForce” традиційно робить ставку на інтенсивність та швидкі переходи з оборони в атаку. Якщо команда знаходить ритм із перших хвилин, зупинити її стає вкрай складно. Водночас “Універ” — це колектив, який уміє терпіти, грати прагматично й чекати на свій момент. У матчах із подібними суперниками університетська команда часто розкривається з найкращого боку.

Якщо говорити про попередні результати, то “зенітники” поступились “BERTA” (0:7). “Універ”, своєю чергою, зумів подужати “Берізку” (7:4). Для обох команд це матч з підвищеним рівнем відповідальності, адже шанси на потрапляння до п’ятірки лідерів досі зберігають обоє.

Очікується тактична дуель із мінімальною кількістю вільного простору та вирішальними епізодами в другому таймі.

МФК “Механізатор” – “Берізка” (Підберізці) (20:50)

Один із найцікавіших матчів туру з точки зору турнірної боротьби та принциповості.

“Механізатор” вже як слід адаптувався до чемпіонату і поступово намагається стабілізувати результати. Команда демонструє зрілий футзал і добре виглядає фізично, що справді важливо на цьому етапі сезону. В активі команди наразі по одній перемозі та нічиїй, але зуби номінальні господарі вміють показувати. В дуелі із прямим конкурентом Дубанич і Ко здатні подарувати хороший результат.

“Берізка” ж — типовий “незручний” суперник. Сила команди в наполегливості, небажанні визнавати авторитети та вмінні руйнувати гру опонента. Проти таких команд “Механізатору” доведеться не лише контролювати мʼяч, а й проявляти терпіння із пошуком моментів попереду.

Матч обіцяє бути жорстким, із великою кількістю єдиноборств і високою ціною кожного стандарту. Враховуючи те, що у кожного з колективів є ще по одному матчу в запасі – не виключаємо змін у “турнірці” перед фінішем першого етапу.

“Мед-Атлант НАСВ” – “Енергія хліба” (21:40)

Заключний матч першого ігрового дня туру — класичне протистояння характерів.

“Мед-Атлант НАСВ” робить акцент на організованій грі та дисципліні, тоді як “Енергія хліба” часто бере своє за рахунок індивідуальних дій, швидкості та нестандартних рішень у фінальній третині поля.

Для “Мед-Атлант НАСВ” – це можливість підтвердити власну стабільність і не втратити контакт із конкурентами у боротьбі за ТОП-5. Для “Енергії хліба” — шанс довести, що осічка проти “Бердихова” була просто випадковістю і колектив не збирається більше втрачати залікових пунктів.

Підопічні Андрія Петрука у випадку переможного результату достроково собі гарантують участь у Першій лізі на другому етапі. Якщо ж цього не станеться проти “пекарів”, то “медатлантівці” ще матимуть шанс на реабілітацію у перенесеному матчі проти “Механазітора”.

Звітна гра очікується більш відкритою, ніж у двох попередніх матчах дня, з потенціалом для результативного футзалу.

10.01.

“Динамо” (Новосілки) – “Покрова” (Львів) (16:30)

Матч, який багато в чому може стати визначальним для обох команд у контексті подальшої боротьби.

“Динамо” останнім часом трішки збавило обертів і прагне стабільності — саме тієї якості, якої часто не вистачає на довгій дистанції. У випадку перемоги над “Покровою” підопічні Василя Коваля теоретично ще навіть можуть застрибнути у ТОП-5. Головне питання чи є для цього ресурс і чи дійсно таке завдання стоїть на поточному етапі сезону для “динамівців”.

“Покрова”, своєю чергою, відома вмінням дати бій кожному супернику. Команда не боїться віддавати ініціативу, роблячи ставку на швидкі виходи з оборони та емоційну складову. Нагадаємо, що саме у підопічних Михайла Горошка найчастіше найбільш палка підтримка, тому це дійсно важливий момент. Якщо “Покрова” зуміє здобути перемогу у цій грі, то на відсотків 80 гарантує собі Першу лігу на другому етапі.

Це протистояння про баланс: між контролем і терпінням, між позиційною атакою та контрвипадами. Будь-яка помилка може коштувати дуже дорого.

“Бердихів” – FC “BERTA” (17:30)

Заключний матч туру — дуель команд, для яких девʼятий тур стане просто генеральною репетицією перед другим етапом.

Як “Бердихів”, так і “BERTA” вже завчасно гарантували собі участь у Першій лізі в наступній стадії. Власне тому, цей поєдинок стане місцем для експериментів, нових награвань та підтримання якісного ігрового ритму. Очевидно, що “Бердихів” не захоче покидати першу сходинку навіть зараз, адже є таке поняття як спортивна гордість. Тим не менш, за відповідних умов, у цій грі може трапитись все, що завгодно.  

Такі матчі часто вирішуються не класом, адже за комплектацією команди приблизно рівні, а концентрацією та психологією. Хто краще впорається з тиском і використає свої моменти — той і зробить крок назустріч черговим балам у сезоні.

*У суботу, 10 січня, також відбудуться раніше перенесені матчі, а саме: “Бердихів” – “Універ” (15:30), “Енергія хліба” – “Берізка” (18:30) та “Механізатор” – “Мед-Атлант НАСВ” (19:30)

Стежте за матчами, дізнавайтесь першими новими про лігу та статистичні дані на наших офіційних сторінках у соцмережах InstagramFacebookTelegram. Кожен поєдинок буде показано Live на нашому YouTube-каналі.

Приємного перегляду!

Інформаційна служба АФЛ

Партнери