Об’єднаний чемпіонат АФЛ: підсумки чотирнадцятого ігрового дня

У суботу, 24 серпня, відбулися протистояння 14-ого туру Об’єднаного чемпіонату АФЛ. Звітний ігровий день подарував яскраві матчі та доволі цікаві результати. Детальніше – у матеріалі.

“NG Metal” – “Галицька здоба” (8:0)

Другий поспіль розгром для “пекарів” від чинних чемпіонів.

Хоч цього разу очікування були серйозними, та все ж “Галицька здоба” конкуренцію супернику скласти не змогла. Матч першого кола, нагадаємо, завершився звитягою із великим рахунком для “NG Metal” – 11:4. Тепер же підопічні Сергія Тригубця поступилися “насухо”.

Уже після першого тайму перевага номінальних господарів була більш, ніж значною. П’ять м’ячів від “металістів” поставили майже очевидну крапку навпроти імені переможця.

У другій частині гри ще 3 голи від “NG Metal” взагалі декласували опонента. Невдалий день для “Галицької здоби”, тут нічого й говорити.

Підопічні Василя Дениса продовжують впевнено очолювати таблицю.

“Євро Форвардінг” – “UnoMas” (5:2)

Справжню битву розгорнули “логісти” із “рестораторами”. Цього разу, на відміну від першої зустрічі, результат протистояння – кардинально інший.

Перший тайм стартував доволі обережно. Між собою зустрілися команди, які були сусідами по турнірній таблиці, тому спершу тривала розвідка і пристрілка. Голів тривалий час не було, допоки Лещишин не реалізував свій момент на 11-ій хвилині. Майже одразу результативно відповів  Шокарєв, які на перерву колективи відправив за рівного рахунку.

У другій частині зустрічі настав зірковий час для “логістів”. Якщо точніше – для одного з них. Тимощук відправив до воріт суперника “хет-трик”, ще одного разу забивав Великий. У відповідь від “UnoMas” був лише гол Константінова.

Гра першого кола, нагадаємо, зафіксувала звитягу “UnoMas” із рахунком 8:0.

“Євро Форвардінг” продовжують по-спортивному мститись своїм колишнім кривдникам.

“Копа” – “ICOOLA” (1:3)

Першу перемогу на чолі “ICOOLA” в Об’єднаному чемпіонаті АФЛ здобув Віталій Радевич. Хоч матч і видався доволі непростим, та все ж “айфоністи” зуміли вирвати звитягу.

Перший тайм все ж був дуже і дуже рівним. Невелика кількість моментів, обмаль гостроти, тому і рахунок справедливий перед перервою – “нулі”.

У другій частині двобою по-справжньому вдалося увімкнутись саме номінальним гостям. Забивали молоді Петросюк (“дубль”) та одного разу Шеремета. Результативна відповідь від “Копи” пролунала аж на 30-ій хвилині. Александер, як виявилося, просто оформив “гол престижу”.

“Айфоністи” у хорошому настрої готуються до наступної гри чемпіонату.

“Енергія-2-ЛП” – “Nice Guys” (1:2)

Як і в першому колі, юні “енергетики” зуміли нав’язати опоненту неабиякий супротив. Тим не менш, тепер навіть не вдалося заробити один пункт.

Нічийна гра (1:1) між командами у першому колі була дійсно сенсацією. На підопічних Володимира Осінчука взагалі ніхто не розраховував, але тоді “зелено-білим” вдалося вирвати один заліковий пункт у дуелі з віцечемпіонами.

Цього разу “Енергія-2-ЛП” зазіхнула на ще більший успіх. Після першого тайму “енергетики” перемагали суперника із рахунком 1:0 завдяки голу від Мусія.

По перерві все ж більш досвідчені “гайси” домоглися свого та другий раз поспіль в одному чемпіонаті на одні і ті ж граблі не наступили. М’ячі від Фролова та Зінича принесли команді 3 залікові пункти.

З повними записами усіх поєдинків туру, а також хайлайтами кожного матчу можете ознайомитися на нашому YouTube-каналі.