Об’єднаний чемпіонат АФЛ: підсумки девʼятого ігрового дня

У суботу, 20 липня, відбулися поєдинки 9-ого туру Об’єднаного чемпіонату АФЛ. Звітний ігровий день ефектно поставив крапку на першому колі змагань. Детальніше – у матеріалі.

“Nice Guys” – “UnoMas” (4:1)

Протистояння між лідерами, яке, втім, завершилося великою перевагою номінальних господарів.

Уже в першій атаці матчу “хороші хлопці” повели у рахунку. Бессонов обрізався на рівному місці і Михалюньо, отримавши вихід віч-на-віч, його впевнено реалізував – 1:0. Далі гра набула дещо спокійнішого відтінку. У першому таймі моменти мали обидві команди, але щоразу або відсутність фарту, або хороша гра голкіперів заважали взяттю воріт. Через це до перерви більше голів і не було.

У другій частині протистояння вже була помітна перевага “Nice Guys”. Підопічні Євгена Москвіна забили зусиллями Іванишина вже в дебюті, а далі шість командних фолів, а також вилучення голкіпера Медведя посприяли зростанню рахунку. У підсумку “дубль” в активі Іванишина і ще один гол від Зінича. Відповів “UnoMas” лише м’ячем Танського.

У двобої команд вершини “турнірки” переміг “Nice Guys”.

“Копа” – “Штурм” (3:0)

Все ж таки зі “Штурмом” не все гаразд. Ще раз на проблеми команди вказала “Копа”.

Більш жваві, більше бажання, більше емоцій – саме так можна було описати гру підопічних Павла Костюка. Перший тайм завершився із рахунком 1:0. Гол оформив Таргонський, але і моментів для ще більшої кількості м’ячів у команди теж не бракувало. На перерву все ж пішли за мінімальної переваги номінальних гостей.

У другій частині зустрічі Гупало та Корпак своїми голами довели закономірність рахунку на табло. Як наслідок – доволі впевнена перемога “Копи”. Колектив перше коло завершує у ТОП-5.

“Євро Форвардінг” – “NG Metal” (2:6)

Усе найцікавіше у матчі трапилося в першому таймі.

Команди на двох ще до перерви оформили одразу 7 голів. Шість із них влітали до сітки воріт “логістів”, але й номінальним гостям “легкої прогулянки” відчути не вдалося. Попри статус відвертого фаворита, “металісти” були змушені вже у першому таймі вмикати п’яту швидкість. “Євро Форвардінг” після швидкого пропущеного голу від Максимика майже відразу відновив паритет. Забивав Белозьоров. Далі, втім, після холодного душу підопічні Василя Дениса почали активно надолужувати у компоненті забитих м’ячів. “Дубль” Багряка, голи Гриника, Согора та Когута зробили рахунок розгромним.

У другій частині протистояння було трішки менше видовища, але це, мабуть, було очікувано. “NG Metal” діяв по рахунку, а “Євро Форвардінгу” забити зумів лише один гол. Відзначився Мартинюк.

На переможній ноті “металісти” закрили вдале для себе перше коло.

“Енергія-2-ЛП” – “Галицька здоба” (3:5)

Зустріч, яка тримала в напрузі до самісінької сирени.

Перший тайм цілком і повністю за “пекарями”. Підопічні Сергія Тригубця переграли суперника за всіма параметрами, що виглядало навіть доволі незвично. Зазвичай “енергетики” якраз на старті власних поєдинків поводять себе більш розкуто. Як би там не було, але голи Тригубця, Стефанківа та Шафранського зробили “пекарів” переконливими претендентами на перемогу.

Друга частина дуелі видалася кардинально протилежною. “Дубль” від Другова до 29-ої хвилини зробив заключні миттєвості мегаінтригуючими. Остання ж хвилина чистого часу стала просто космічною не тільки за пристрастями, а й за ключовими епізодами. Ярмола спершу відновив паритет у грі, а далі “дубль” та у підсумку “хет-трик” від Тригубця таки подарував переможні емоції саме “Галицькій здобі”.

“Пекарі” завершують перше коло на третій позиції.

З повними записами усіх поєдинків туру, а також хайлайтами кожного матчу можете ознайомитися на нашому YouTube-каналі.

Варто відзначити, що наступний тур стартує вже у суботу, 27 липня.