Об’єднаний чемпіонат АФЛ: підсумки другого ігрового дня

У суботу, 1 червня, відбулися поєдинки другого туру літнього сезону Об’єднаного чемпіонату АФЛ. Детальніше про матчі, які видалися мегаінтригуючими, – у матеріалі за посиланням.

Переможці кожного з протистоянь зуміли оформити звитяги у дуже непростих стилях, випередивши суперників лише на один забитий м’яч.

“Євро Форвардінг” – “Енергія-2-ЛП” (5:4)

Матч, який неабияк запалив атмосферу на увесь ігровий день.

Номінальні господарі після грандіозного фіаско у першому турі зуміли видовищно реабілітуватися вже у зустрічі із юними “енергетиками”.

Перший тайм, щоправда, був не зовсім на користь “логістів”. Початок дуелі видався дуже захопливим. Команди влаштували обмін голами, та на перерву все ж у лідерах пішла саме “Енергія-2-ЛП” – 2:3.

У другій частині зустрічі вже номінальні господарі почували себе більш розкуто. Апогеєм же протистояння стали заключні секунди матчу, коли Щудляк ударом від власних воріт подарував емоційну звитягу своїй команді.

Топове зіткнення двох нових колективів АФЛ.

“NG Metal” – “Nice Guys” (4:3)

Центральне протистояння туру. Дуель між чемпіонами та віцечемпіонами минулого сезону.

Уже в першому таймі звітної гри напругу можна було різати ножем. Після непоганого стартового відтинку від “Nice Guys” суперник перехопив ініціативу та зумів відзначитись двічі за короткий проміжок часу. На 4-ій хвилині забивав Цюпка, на 8-ій відзначився Абрамчук. Потроїв перевагу “металістів” на 11-ій хвилині Гриник. Не надто вдалий перший тайм трішки розбавив свої голом Іванишин. На перерву команди пішли за рахунку 3:1.

Другий тайм також стартував із голу “NG Metal”. У відповідальну мить не схибив капітан “металістів” Когут. Далі знову настав час для “хороших хлопців”. Підопічні Євгена Москвіна забили ще двічі, але задля бодай нічиєї цього було замало. Інтрига жевріла до кінця протистояння, та все ж свою перевагу номінальні господарі у найбільш рейтинговій дуелі туру зуміли втримати.

“Штурм” – “ICOOLA” (2:1)

Є ще порох у порохівницях. Таким чином, мабуть, найточніше можна охарактеризувати гру “штурмовиків”.

Хоч підопічні Юрія Цибика і не розцінюють поточний сезон АФЛ, як можливість боротися за найвищі позиції, але у грі з “ICOOLA” ми побачили добре знайомий “Штурм”. Команда самовіддано боролася та заслужила на звитягу у грі із амбіційними дебютантами найпрестижнішого футзального дивізіону АФЛ.

Перший тайм насправді собі до активу в очній зустрічі не можуть занести ані одні, ані інші. Було багато браку і колективам відверто бракувало влучності у заключній фазі атак. На перерву команди логічно пішли, не забивши жодного голу.

У другому таймі активності суттєво додалося. Розбудив гру свої результативним пострілом Юрків на 21-ій хвилині, який і вивів “айфоністів” уперед. Доволі швидко Карабин відновив паритет у двобої, а вирішальним м’ячем, як згодом з’ясувалося, відзначився Храмов, для якого звітна гра була принциповою. Ще взимку Віктор поєднував ігри за “Штурм” та “ICOOLA”, та вже зараз постійно сконцентрувався на виступах за “штурмовиків”.

Саме гол Храмова у підсумку і подарував перемогу номінальним господарям. Важливі 3 очки для впевненості “Штурму”.

“Галицька здоба” – “UnoMas” (5:4)

Із рахунку 5:4 тур розпочався, таким же фантастичним результатом ігровий день і завершився.

Статистика зустрічей між командами однозначно була не на боці “рестораторів”. До цього в офіційних матчах чемпіонату підопічні Андрія Федюка “пекарям” виключно поступалися. Очікування ж від дуелі звітної були вже дещо іншими.

Матч стартував досить жваво і вже на 2-ій хвилині Шокарєв вивів “UnoMas” вперед. Люблінський невдовзі рахунок вирівняв, але на перерву завдяки голу від Гуля номінальні гості пішли в лідерах.

В другому таймі почалася справжня злива голів. Що цікаво: майже увесь час “пекарі” поступалися в рахунку. Втім, команда таки зуміла здобути вольову перемогу. У перестрілці результативностями “Галицька здоба” все ж була сильнішою. Найбільше задля успіху постарався Люблінський, який оформив “хет-трик”, два м’ячі з якого було забито під самісіньку завісу матчу.

“UnoMas” досі без офіційних перемог у матчах із “Галицькою здобою”.

З повними записами усіх поєдинків туру, а також хайлайтами кожного матчу можете ознайомитися на нашому YouTube-каналі.