Об’єднаний чемпіонат АФЛ: підсумки дванадцятого ігрового дня

У суботу, 10 серпня, відбулися три з чотирьох поєдинків, запланованих програмою 12-ого туру Об’єднаного чемпіонату АФЛ. Звітний ігровий день був максимально сенсаційним. Детальніше – у матеріалі.

“Штурм” – “UnoMas” (1:1)

Попри те, що “штурмовики” вважаються більш досвідченими, експерти перед початком матчу все ж віддавали перевагу номінальним гостям. У нинішньому сезоні підопічні Андрія Федюка діють більш стабільно.

Як би там не було, але рахунок у протистоянні судилося відкрити саме “Штурму”. Вже на 4-ій хвилині Бішко скористався незлагодженістю у захисних діях суперника і відправив м’яч за призначенням. Далі по-справжньому конкретних нагод відзначитись до перерви не було. Відпочивати колективи пішли за мінімальної переваги “Штурму”.

У другому таймі було багато боротьби, було величезне бажання відзначитись саме у “рестораторів”, але м’яч вперто не ліз до воріт. На 26-ій хвилині старання “UnoMas” таки втілилися у гол. Після класної передачі з флангу вдало замкнув дальню стійку Танський. Як згодом з’ясувалося, то був останній результативний епізод у зустрічі.

“UnoMas” втратив дуже хорошу можливість максимально наблизитись до третьої “Галицької здоби”.

“NG Metal” – “ICOOLA” (2:2)

Друга втрата очок для “металістів” у другому колі змагань.

“ICOOLA” підходила до гри у статусі відвертого “андердога”. Пригадуємо, крім того, контекст матчу першого кола, коли “металісти” розтрощили опонента з рахунком 8:0. Поміж тим, і загалом результати “айфоністів” не вражали. Три перемоги у десяти матчах – зовсім не те, на що розрахували перед стартом сезону.

Звітний поєдинок все ж довів, що “айфоністи” не втратили свій непоступливий характер. Уже по першому тайму з “NG Metal” стало зрозуміло, що повторення історії першого кола точно не буде. Було нетипово бачити мінімальну кількість гольових моментів з боку чинних чемпіонів. Підопічні Віталія Радевича діяли компактно позаду та навіть мали кілька непоганих нагод попереду. Щоправда, їх команда не реалізувала.

По перерві почалося усе найцікавіше. Гучна розмова між таймами майже відразу принесла плоди “металістам”. Вже на 16-ій хвилині Максими вивів свою команду вперед. “ICOOLA” все ж не знітилася і на 21-ій хвилині провела свою результативну атаку. М’яч рикошетом від Кураша залетів до сітки воріт його команди. Далі вже забивав Когут (той, що з “ICOOLA”) і вивів уперше в матчі свій колектив уперед. У ролі наздоганяючої команда Василя Дениса нечасто буває, але із цим іспитом вдалося впоратись. На 28-ій хвилині Гриник відновив паритет. На цьому результативності у грі завершились.

1:1 – важливий психологічний заліковий пункт для “ICOOLA”. Команда здобула перший бал в ОЧ АФЛ на чолі із Віталієм Радевичем.

“Євро Форвардінг” – “Nice Guys” (2:1)

Точно найбільш гучний результат звітного ігрового дня. “Логісти” просто шокували віцечемпіонів.

Уже з перших хвилин матчу було помітно, що бажання у “Євро Форвардінг” точно більше, аніж у “хороших хлопців”. Навіть попри відсутність Олеся Великого у заявці номінальні господарі дуже впевнено демонстрували свій футзал і чітко дали усім зрозуміти, що минулі невдачі команди були випадковістю та недосвідченістю. Вже на 7-ій хвилині Лещишин розрядив свою гармату та не залишив Грицківу жодних шансів парирувати удар. На перерву команди пішли за мінімальної переваги “Євро Форвардінг”.

“Nice Guys” не збирався так просто віддавати цей матч і вже на старті другого тайму зрівняв рахунок. Зінич реалізував свою нагоду як слід. Тим не менш, відповідь від суперника не забиралась. Закидання м’яча вперед і Кіндрат ледь помітним дотиком переправляє м’яча до сітки більш іменитого опонента вдруге. Це також було на 16-ій хвилині. Далі до завершення гри був дуже раціональний футзал від “Євро Форвардінг” і безрезультатні намагання “хороших хлопців” виправити ситуацію.

Із рахунком 2:1 матч завершився. “Євро Форвардінг” переміг “срібного” призера минулого чемпіонату АФЛ і готується до нових викликів. Шанси “Nice Guys” на “золото” натомість виглядають відтепер дуже примарними.

*Матч “Копа” – “Енергія-2-ЛП” перенесено на пізніший термін.

З повними записами усіх поєдинків туру, а також хайлайтами кожного матчу можете ознайомитися на нашому YouTube-каналі.