Об’єднаний чемпіонат АФЛ: підсумки п’ятнадцятого ігрового дня

У суботу, 31 серпня, відбулися протистояння 15-ого туру Об’єднаного чемпіонату АФЛ. Звітний ігровий день дав певні відповіді, розставив додаткові знаки запитання та захопив своєю результативністю. Детальніше – у матеріалі.

“Енергія-2-ЛП” – “Штурм” (1:3)

Одна із небагаточисленних звитяг “штурмовиків” у нинішньому сезоні. Підопічні Юрія Цибика доволі переконливо подужали одного з аутсайдерів.

Юні “енергетики” продовжують додавати до своєї чорної смуги невдалі лінії.  Цього разу команда “зелено-білих” хоч і непогано провела перший тайм проти досвідченого “Штурму”, та все ж у підсумку знову була змушена іти з поля, понуривши голови. У поточному чемпіонаті таких “непоганих” перших таймів у підопічних Володимира Осінчука була вдосталь, та все ж уся дистанція матчу наразі не дається хлопцям. До перерви команди зуміли обмінятися голами. На м’яч Карабина результативно відповів Данилів.

У другій 15-хвилинці номінальні гості таки дотисли суперника з дна “турнірки”. Карабин оформив “дубль”, ще одного разу забивав Моночков.

“Енергія-2-ЛП” вже точно остання. “Штурм” ще може побуцатися за середину таблиці.

“Копа” – “NG Metal” (2:8)

Ми маємо дострокового чемпіона. За два тури до завершення сезону чергове “золото” першості завоював “NG Metal”.

Чемпіонство команда Василя Дениса оформила якраз у грі проти “Копи”. Можливо, очікувань від номінальних господарів було більше, та все ж клас таки дався взнаки. Вже з першого тайму стало помітне захмарне налаштування “металістів”. Команда дуже впевнено створювала та реалізовувала. До перерви “NG Metal” лідирував із гандикапом у 4 м’ячі, забивши при цьому аж 5 разів.

Другий тайм став логічним продовження першого, а команда-фаворит у підсумку здобула ключову перемогу у чемпіонаті. За “металістів” у “золотому” матчі забивали Пушкар, Багряк, Чеботарьов, Максимик, Цюпка, Мариняк та двічі Когут. “Копівці” впродовж гри відповіли тільки двічі. По голу до свого активу записали Александер та Асатрян.

Вітаємо колектив “металістів” зі здобуттям третього поспіль чемпіонства у змаганнях під егідою АФЛ.

“Nice Guys” – “Галицька здоба” (3:4)

А ось це протистояння стало центральним не тільки за пристрастями, а й щодо турнірної боротьби. “Галицька здоба” та “Nice Guys” билися за поточну другу сходинку змагань.

Невеличким фаворитом перед звітною дуеллю були “хороші хлопці”. Команда якраз йшла другою, та й у першому колі з рахунком 4:2 перемогла “пекарів”. Відповідно невеличку перевагу перед стартом матчу таки віддавали “гайсам”.

Відверто кажучи, і гра спершу складалася на користь номінальних господарів. У першому таймі забивав спочатку Чабан, а відповідав Тригубець. Другий тайм також, по суті, розпочався з голу “найсів”. Досвідчений Галамага повернув перевагу для своєї команди. Кінцівка матчу все ж за “пекарями”. 26-та – Богданові, 27-ма – Люблінський. Навіть за таких жвавих обставин “Nice Guys” зумів відігратися, зробивши рахунок 3:3 зусиллями Іванишина. Фортуна цього дня таки була на боці “пекарів”. На заключній хвилині поєдинку Шафранський вирвав для своєї команди 3 бали.

Неймовірна захоплива дуель, яка ще більше закрутила інтригу довкола “срібної” позиції. Тепер за потенційно набраними саме “Галицька здоба” – друга. Залишаються заключні тури, які авжеж будуть просто вибуховими.

“ICOOLA” – “UnoMas” (4:4)

Матч колективів, які можуть і вміють дарувати футзальне видовище. Це і було продемонстровано в очній дуелі.

Перший тайм гри за “ICOOLA”. Колектив Віталія Радевича діяв більш влучно поблизу воріт суперника та й виглядав якось більш цілеспрямовано. “Айфоністам” вдавалися атаки із, варто відзначити, доволі непростим опонентом. Команда номінальних господарів відзначилась двічі. Спершу забивав Петросюк, а потім Юрків. Щоправда, гол у відповідь одного разу був і від “UnoMas”. Наприкінці тайму забивав Шокарєв. Можливо, після цього м’яча під завісу “ресторатори” і отримали позитивний імпульс.

У другій частині гри більше ініціативи вже було від підопічних Андрія Федюка. Щось подібне на перевагу “ICOOLA” у першому таймі, але все ж із більшою кількістю голів сумарно. Голи Варениці, Танського та ще один від Шокарєва для “UnoMas”. Все ж м’ячі Юрківа і Сосницького натомість у відповідь.

Результативна гра, непогане видовище та ефектні 4:4 у підсумку.

З повними записами усіх поєдинків туру, а також хайлайтами кожного матчу можете ознайомитися на нашому YouTube-каналі.