Об’єднаний чемпіонат АФЛ: підсумки шостого ігрового дня

У суботу, 29 червня, відбулися протистояння 6-ого туру Об’єднаного чемпіонату АФЛ. Кожна із зустрічей виділялася своєю інтригою та захмарним бажанням команд, які з’являлися на майданчику. Детальніше – у матеріалі.

МФК “Штурм” – “Енергія-2-ЛП” (4:3)

Поєдинок, який не на жарт розпалив увесь ігровий день та задав темпу.

Вже з перших хвилин “штурмовики”, яким цього разу на полі допомагав і Юрій Цибик, почали активно втілювати свої шанси у забиті м’ячі. Вже на 2-ій хвилині забив Чорний, на 3-ій відзначився Моночков. “Енергетики”, втім, не збиралися відпускати так швидко цей матч. Вже за мить Данилів один гол відквитав, а перед самісіньким свистком на перерву зумів оформити “дубль”.

У другому таймі почалася справжня спека, яка була пов’язана не тільки з погодними умовами. Було багато боротьби, багато конфліктів, та зіткнень, одне з яких навіть завершилося вилученням для Леха. Поміж тим, у другій частині дуелі “Штурм” все ж зумів забити на один гол більше, аніж суперник. У складі номінальних господарів “дубль” оформив Павло Чорний, ще один м’яч забив Храмов. “Енергія-2-ЛП” відповіла лише взяттям воріт від Козака.

Видовищний поєдинок, у якому “Штурм”, мабуть, здобув три очки виключно завдяки досвіду. Обом командам респект за самовіддану гру.

“NG Metal” – “Копа” (5:3)

Матч, у якому чинним чемпіонам довелося добряче попітніти. “Копа” створила дуже хорошу конкуренцію “металістам”.

Сталося те, про що ми і писали в анонсі до гри. Якщо підопічним Павла Костюка вдавався б перший тайм, то шансів на успіх мало б не бракувати.

Першу частину протистояння “копівці” провели на дуже серйозному рівні. Хоч першими забили номінальні господарі, але “Копа” зуміла в собі знайти резерви для гідних відповідей. Перестрілка забитими м’ячами у першому таймі завершилася феєричною нічиєю 3:3. Після такого перебігу подій розмова у перерві Василя Дениса з власними підопічними була на підвищених тонах.

Другий тайм все ж продемонстрував клас “NG Metal”. У непростій дуелі команда все ж зуміла вирвати перемогу – 5:3. Найбільше старався Багряк, який оформив “хет-трик”.

Як би там не було, але “Копа” продемонструвала, що з “NG Metal” можна грати на рівних. Тепер до завершення першого кола на нас очікують дуже цікаві зустрічі.

“Галицька здоба” – “Nice Guys” (2:4)

Парадокс, але більш злими цього разу видалися “хороші хлопці”. У попередньому турі невдало зіграли обидва суперники, тому команда керувала жага до реабілітації.

У першому таймі, тим не менш, панував доволі рівний футзал. Ба більше, “пекарі” навіть відзначились першими. Зробив це Люблінський вже на 3-ій хвилині. Справу із відновленням паритету суперник у довгу шухляду не відкладав. На 8-ій хвилині Цимбаляк зробив рахунок 1:1. Було помітно, що суперники не збираються віддавати одне одному жодного клаптика майданчика. Від цього було багато боротьби та дійсно непоступливий футзал.

У другому таймі підопічні Євгена Москвіна таки схилили шальки терезів на свій бік. Пелех, Галамага та Іванишин звели шанси “пекарів” на успіх у грі до мінімуму. Єдиним голом у відповідь відзначився лише Пилипишин.

Друга поразка поспіль для “Галицької здоби” у матчах із прямими конкурентами за нагороди чемпіонату.

“UnoMas” – “ICOOLA” (8:3)

Дуже прикра та невиразна гра для “айфоністів”. “UnoMas” переконливо здолав опонента.

Обидві команди до очної гри підходили у хорошому настрої, адже у рамках 5-ого туру обоє перемагали.

Цього разу активніше матч розпочали все-таки саме “ресторатори”. З перших хвилин увімкнувся Цімерман, який ще до перерви зумів оформити “хет-трик”. Крім того, у воротах “ICOOLA” результативно розписались Гуль та Михайлишин. Такий удар був дійсно дуже непростим для підопічних Володимира Когута. Все, чим “айфоністи” зуміли відповісти – це лише гол Павлика.

По перерві номінальні гості діяли куди цікавіше, але знову супернику вдалося забити більше. Впродовж гри зумів ще один “хет-трик” у складі “UnoMas” реалізувати Гуль, а також одного разу забив досвідчений Танський. Автогол Цімермана та гол Когута на останній хвилині матчу лише трішки підсолодили гіркоту поразки “ICOOLA”.

З повними записами усіх поєдинків туру, а також хайлайтами кожного матчу можете ознайомитися на нашому YouTube-каналі.