Об’єднаний чемпіонат АФЛ: підсумки вісімнадцятого ігрового дня + НАГОРОДЖЕННЯ

У суботу, 21 вересня, відбулися протистояння заключного 18-ого туру Об’єднаного чемпіонату АФЛ. Опісля матчів відбулася церемонія закриття та нагородження команд. Детальніше – у матеріалі.

“UnoMas” – “Nice Guys” (4:1)

Матч, який ще раз переконав у тому, що у “хороших хлопців” почався непростий період. Команда втратила статус “віцечемпіона” достроково, та ще й поступилася у завершальному для себе поєдинку турніру.

Вже з перших хвилин бажання “рестораторів” переважало в рази. Це було помітно і стосовно того, що відбувається у компоненті результативності. Цімерман на 2-ій хвилині оформив “хет-трик” (!!!). Такого шоку “найси” точно не очікували, тому оговтатись було дуже непросто. З комфортною перевагою у три м’ячі номінальні господарі почували себе набагато впевненіше. Розмін голами був ще на 10-ій хвилині. Саме тоді на гол Ленька відповів Литвин. Як згодом з’ясувалося, ця результативність від “Nice Guys” стала останнім подібним епізодом для колективу не тільки у таймі, але й у чемпіонаті загалом.

Друга частина поєдинку голів не подарувала.

Таким чином “Nice Guys” фінішував третім, “UnoMas” розташувався на четвертій сходинці.

“Галицька здоба” – “Енергія-2-ЛП” (5:4)

“Пекарі” насамкінець сезону взяли участь у шаленому поєдинку. Подібної конкуренції з боку юних “енергетиків”, мабуть, не чекав ніхто, та все ж команда зуміла видати дуже хорошу гру.

Рахунок розмочила “Галицька здоба”. На 7-ій хвилині Пилипишин відкрив лік забитим голам. Далі були м’ячі від Яблонського та Стефанківа. Відповідь від “Енергії-2-ЛП” була лише одного разу. На 13-ій хвилині Ярмола відквитав один гол.

По перерві феєрія голів продовжилася. Щоправда, тепер більше вже забивали навіть номінальні гості. “Енергетики” відзначились голами Марчука, Дубика та Даниліва. “Пекарі” натомість відповіли результативностями від Піддубного та Люблінського.

Чудовий матч від обох колективів на завершення сезону. Перемогу здобула об’єктивна сильніша на сьогоднішній день команда.

“Галицька здоба” за підсумками сезону – друга, “Енергія-2-ЛП” – остання. Номінальні гості готуються діяти більш конкурентноздатно у наступному сезоні.

“Штурм” – “Копа” (3:2)

У поєдинку за першу сходинку Бронзової ліги зійшлися “Штурм” та “Копа”. У підсумку звитягу здобула команда, яка є більш досвідченою.

Перший тайм, щоправда, був максимально рівним. Обидві команди діяли дисципліновано та боролися на кожному клаптику ігрового майданчика. Рахунок у матчі все ж відкрила “Копа”. На 8-ій хвилині Гупало вдало реалізував свою спробу. Вже за кілька хвилин, тим не менш, Кучір відновив паритет на табло. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

У другому таймі гра відкрилася і голів було більше. Цього разу вже “штурмовики” володіли ініціативою. На 21-ій хвилині забив Давидко. Тепер вже “копівцям” довелось відіграватись і це вони зробили. На 28-ій хвилині Гупало оформив “дубль”. У складі “Штурму” все ж знайшовся футзаліст, якому захотілося повторити успіх бомбардира “Копи”. Свій власний “дубль” реалізував Кучір, який на 29-ій хвилині влучним ударом подарував перемогу своїй команді.

“Штурм” на фініші сьомий, “Копа” – восьма.

“NG Metal” – “Євро Форвардінг” (4:4)

Справжня окраса завершального туру чемпіонату. На “логістів” у протистоянні із чемпіонами не ставив ніхто. Тим не менш, команда зуміла видати просто бомбезний футзал і боролася до останнього.

У першому таймі вже за традицією підопічні Василя Дениса взяли м’яч під свій контроль та дуже наполегливо йшли в атаку. Наслідком таких дій стали три голи від Маринюка, Согора та Мариняка. Після такого, здавалося, опонент уже нічого не зможе протиставити більш іменитому “NG Metal”.

Друга частина гри, втім, продемонструвала неабиякий характер “логістів”. Вже на початку другого тайму один м’яч відквитав Тимощук. Далі за хронологією була результативна дія від Цюпки, яка повернула перевагу “металістів” у три голи. “Євро Форвардінг”, ти не менш, з гри не вимкнувся і після цього. Наслідком активностей номінальних гостей став автогол від Согора на 22-ій хвилині. На 26-ій вже забивав Артимовича. Заключна хвилина зустрічі була дуже захопливою і в двох команд була чимала кількість фолів. Позначку у “6” першими перетнули “металісти”. За декілька секунд до завершення гри десятиметровий удар реалізував Тимощук.

Шалений футзал від обох колективів, які ефектно завершили сезон Об’єднаного чемпіонату АФЛ. “NG Metal” – перший, “Євро Форвардінг” – на п’ятій позиції.

По завершенні усіх матчів відбулася церемонія нагородження усіх команд у форматі трьох ліг: Золота (1-3), Срібна (4-6) та Бронзова (7-9). Перед цим, щоправда, відзначали найкращих індивідуалістів.

“Найкращий гравець Золотої ліги” – Віталій Багряк (NG Metal)

“Найкращий гравець Срібної ліги” – Віталій Танський (UnoMas)

“Найкращий гравець Бронзової ліги” – Гамлет Асатрян (Копа)

“Найкращий воротар Об’єднаного чемпіонату АФЛ” – Ростислав Грицків (Nice Guys)

“Найкращий молодий гравець Об’єднаного чемпіонату АФЛ” – Назар Данилів (Енергія-2-ЛП)

“Найкращий бомбардир Об’єднаного чемпіонату АФЛ” – Юрій Когут (NG Metal, 22 голи)

“Найкращий тренер Об’єднаного чемпіонату АФЛ” – Василь Денис (NG Metal)