Перед стартом літнього сезону відбулося засідання Виконавчого Комітету АФЛ

У четвер, 18 квітня, на засіданні основного керівного органу Асоціації футзалу Львівщини обговорили чимало актуальних питань, які стосувалися завершення зимових чемпіонатів та висловили пропозиції щодо проведення нових змагань вже влітку.

Традиційно розпочав зібрання з привітального слова президент АФЛ Мирослав Хом’як. Далі були доповіді стосовно зимового чемпіонату від організатора Суперліги Ростислава Капітанця та від організатора зимової Першої та Бізнес-ліги Львова Богдана Мельника.

Було закцентовано увагу на проблемах, які виникали по ходу зимових першостей, зокрема, зняття команд ФК “Мостиська” зі змагань та шляхи вирішення і неповторення подібних ситуацій.

Крім того, головою Комітету з проведення змагань Ростиславом Капітанцем з усіма присутніми було проговорено тему формату літніх чемпіонатів АФЛ. Про затверджені схему та умови змагань розповімо вже незабаром. 

Іншими актуальними темами зустрічі стали доповіді з приводу ветеранського футзалу АФЛ від голови відповідного Комітету Івана Шимечка та жіночого футзалу від голови Комітету жіночого футзалу АФЛ Володимира Волошина.

Окремо виділили тему “Шкільної ліги” з футзалу, обговорили шляхи оптимізації та вирішення суперечливих питань.

Також на засіданні вирішували актуальні організаційні питання щодо навчання за Програмою Диплому “С-УАФ” з футзалу.

Наприкінці зустрічі члени Виконавчого Комітету, крім того, затвердили ротацію в керівних та робочих органах Асоціації футзалу Львівщини. Про цю зміну буде повідомлено додатковим дописом.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери