Перша ліга Львівщини: сенсація від “ХНУПС”, перформанс “Бандерштадту” та нездоланна вершина для “Академії” (підсумки 17 туру)

У суботу, 9 березня, відбулися матчі 17-ого туру Першої ліги Львівщини з футзалу. Цей ігровий день був сповнений просто вибуховими та несподіваними результатами. Детальніше – у матеріалі.

“ХНУПС” – “Скала” (Вільховець) (9:2)

Харків’яни у поточному сезоні вже встигли наробити шурхоту своїми протистояннями. Цього разу, до прикладу, підопічні Максима Гончарука впевнено подужали опір головного претендента на “бронзу”.

Щоправда, перший тайм був доволі рівним. “Скала” атакувала та навіть відзначилась першою. На 9-ій хвилині забив Шумин. Далі голи від Мішкевича та Колісниченка змінили лідера у зустрічі, але ненадовго. Під завісу тайму той-таки Шумин паритет відновив.

По перерві натомість трапилося щось неймовірне. Сім голів від “ХНУПС” із різними інтервалами просто нокаутували команду з Вільховця. Доволі нетипово було бачити таким колектив, який ще нещодавно робив сенсації у розіграші футбольного “Меморіалу Юста”. Як би там не було, але на паркеті сильнішим цього разу виявився “ХНУПС”.

Після такого результату боротьба за “бронзу” тільки розпочинається.

“Янів-Шипшина” (Іван-Франкове) – “Універсум” (7:0)

Поєдинок із рубрики “прогнозовано”.

У першому колі підопічні Ігоря Таратули до сітки воріт відповідного опоненту поклали 8 м’ячів. Цього ж разу для перемоги вистачило і 7. Як в одному, так і в іншому випадку жодної результативної дії у відповідь “Універсум” не оформив.

По дублю у цьому поєдинку відзначились Щигол, Боберський та Гусак. Вищезгаданий Таратула також забив одного разу.

Очікуваний результат, який залишає “Янів” одним із головних учасників у конкуренціях за п’єдестал.

“Бандерштадт” (Новояворівськ) – “Hillman” (17:0)

Як гадаєте: чи багато можна розповісти про гру, яка завершилась із таким рахунком?

“Бандерштадт” просто не помітив “барберів”. Найбільш активно у цьому протистоянні постаралися Семеряк та Ямборко. Перший забив 8 голів, другий відзначився шістьма м’ячами. Новояворівці продовжують іти слідом за “Академією-Самбір”. Втрата очок самбірцями у звітному турі точно додає оптимізму підопічним Володимира сімка.

“Академія-Самбір” – “КІВС-2 in.IT” (1:1)

Ось і зустріч, у якій самбірці втратили залікові пункти. “Айтівці”, до слова, двічі поспіль стали кісткою в горлі для претендента на чемпіонство. У першому колі була перемога над “академіками”, а зараз – нічийний підсумок.

Перший тайм видався максимально рівним. Не сказати, щоб моментів у грі не було, але й особливою яскравістю зустріч не вирізнялася. Власне тому, без забитих м’ячів

Все найцікавіше трапилося по перерві. Розмочив рахунок у дуелі Гричук, який відзначився на 20-ій хвилині. “Академія-Самбір” відповіла вже невдовзі. На 22-ій хвилині забив Юрків. На паритеті команди і розійшлися.

Такий підсумок ознаменував продовження напруженої боротьби за чемпіонство.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери