Practic 1 Ліга Львівщини: полярні бої та драматична “Мостиська” (підсумки туру)

Минулими вихідними відбувся черговий тур у поточному розіграші Practic 1 Ліги. Ігровий день змагань видався вже традиційно результативним, а команди продемонстрували видовищний футзал. Детальніше – у матеріалі.

Другий за рангом турнір АФЛ поступово наближається до кульмінації. Несподівані розв’язки, вольові камбеки та найбільш конкурентноздатна гра – усе це про Practic 1 Лігу на звітному етапі. Спрогнозувати будь-який із поєдинків – майже неймовірна справа, тому давайте просто констатувати факти та оглядати матчі, які вже відбулися.

“Мостиська-2” – ФК “Мрія” (Шкло) (8:7)

Цей поєдинок обіцяв бути суперзапеклим та непоступливим. Обидві команди дихали лідерам у спину, тому завдяки перемозі в очній дуелі можна було неабияк загострити ситуацію на вершині таблиці.

Зустріч розпочалася доволі непрогнозовано. Голів у двобої не було аж до 6-ої хвилини. На перший погляд це зовсім небагато, але, враховуючи яскравість представлених колективів, забитих м’ячів чекали ледь не на дебютних миттєвостях гри. Першою відзначилась “Мостиська”, яка розпочала гольову перестрілку. Вже під завершення тайму рахунок у дуелі був 3:2, а підопічні Андрія Шагала пішли відпочивати із мінімальною перевагою на табло “Боско-Арени”. Другий тайм став справжнісіньким божевіллям. На двох команди забили аж десять м’ячів. Примітно те, що порівну забивали як одні, так і інші. У наслідку – звитяга мостичан із грандіозними 8:7.

“Мостиська” уже другий тур поспіль вириває шалені перемоги у Practic 1 Лізі. Минулого ігрового дня команда, нагадаємо, після провального першого тайму (0:4) з вільхівецькою “Скалою” зуміла зібратися та оформити перемогу над суперниками – 6:5. Здобувши три очки із “Мрією”, “прикордонники” піднялися на другу позицію. Хлопці зі Шкла навпаки опустилися на четверту сходинку.

“ДинамоІнвест” (Львів) – “Штурм НАСВ” (Львів) (4:2)

Перед стартом звітного туру команди посідали останню та передостанню щаблі таблиці відповідно. Шансів зачепитися за щось вище по факту вже немає. Тим не менш, на фінішній прямій кожна перемога додає хорошого настрою і все ж була заочна конкуренція. Ніхто не хотів завершувати чемпіонат на дні “турнірки”. Саме тому, це протистояння цікавості позбавлено не було.

“Динамівці” доволі швидко повели у рахунку та подвоїли перевагу. Забивали Захар Білецький та Ігор Королевич. Цього разу, на відміну від попередніх, лавка запасних номінальних господарів була досить солідною, тому ресурсів для досягнення переможної цілі вистачало. На такий удар “Штурм” відповів голом Дмитра Луговенка. Перший тайм приблизно рівних суперників завершився невеликою перевагою “Динамо”. Друга частина матчу видалася більш інтригуючою. Завдяки дублю від Луговенка ситуація на майданчику неабияк загострилася. Втім, подальші два голи від опонентів таки змусили “штурмівців” капітулювати.

За два тури до завершення змагань “динамівці” забезпечили собі підсумкову 5 позицію.

“Скала” (Вільховець) – “Академія-Самбір” (4:4)

На звітний момент – дуель першої та другої команди чемпіонату відповідно. Очікування були багатообіцяючими. Обидва колективи демонструють злагоджений футзал упродовж усієї турнірної дистанції і посідають ті позиції, на які дійсно заслуговують.

Активніше поєдинок розпочали “скеляни”. Саме вони взяли ініціативу під свій контроль і вже під завісу першого тайму лідирували із рахунком 3:1. Насправді такий удар міг стати доволі болісним для будь-якого колективу. Втім, аж ніяк не для самбірців. Досвідчені хлопці у другій частині матчу виглядали набагато впевненіше за суперників із Вільхівця, тому цілком логічно, що забивали більше. Захоплива та видовищна дуель, яка тримала у напрузі аж до останніх секунд. Найбільше вболівальників своїми витонченими діями на майданчику тішили Микола Яремко зі “Скали” та Віталій Сілецький із “Академії”. Саме вони і оформили по дублю відповідно. Матч завершився результативною нічиєю.

Таким поділом очок між конкурентами скористалася “Мостиська-2”. “Скала” ж, маючи матч у запасі, опустилася на третє місце. “Академія” наразі залишається на вершині.

Топовий тур, який наприкінці сезону додав нам ще більше запитань. Одразу чотири команди продовжують претендувати на чемпіонство. Із захопленням стежимо за майбутнім перебігом подій у Practic 1 Лізі. До речі, із чинною турнірною таблицею та статистичними даними можете ознайомитись на нашому сайті у відповідній рубриці.