Сезон “Шкільної ліги” з футзалу офіційно відкрито

Перший удар по м’ячу у змаганнях було зроблено у матчі Франківського району Львова між командами Ліцею імені Пулюя (Рисі) та СЗШ 31 (Кугуари). На церемонію ж відкриття чемпіонату, що його організовує Асоціація футзалу Львівщини спільно з Управлінням спорту та Управлінням освіти міськради, завітали помітні спортсмени та спортивні особистості.

Такого формату турнір у Львові відбувається вперше. “Шкільна ліга” з футзалу зібрала 87 колективів та понад 1000 учасників, що є рекордним показником серед усіх представлених у проекті видів спорту. Нагадаємо, що раніше стартували відповідні змагання з баскетболу та волейболу.

На церемонії відкриття турніру були присутні, зокрема, Анастасія Малошенко (срібна призерка чемпіонату світу з черлідингу), Антон Нікулін (начальник Управління спорту м. Львова), Андрій Закалюк (начальник Управління освіти м. Львова) та віцепрезидент АФЛ Богдан Мельник. Кожен із поважних гостей побажав юним спортсменам успіхів та отримати максимальне задоволення від приємного та корисного проведення часу.

Свою думку стосовно старту “Шкільної ліги” з футзалу висловив і президент АФЛ Мирослав Хом’як:

“Це дуже крута ідея, яка відтепер уже офіційно почала зреалізовуватись. Наші діти – наше майбутнє. Якщо нашим захисникам під силу боронити українську землю, наближати Перемогу та давати нам можливості, то маємо велику відповідальність та честь втілювати ці можливості. Щасливе дитинство – запорука здорового суспільства. Перш за все, саме з такою метою подібні змагання і відбуваються. Приємно, що вдалося долучитися то такої доброї ініціативи”, – зазначив у коментарі очільник Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як.

Нагадаємо, що “Шкільна ліга” з футзалу спершу стартує із районного етапу. Участь візьмуть усі шість районів міста: Галицький, Франківський, Сихівський, Шевченківський, Залізничний та Личаківський. Згодом переможці кожного з районів отримують право участі у фінальному, міському етапі, де боротимуться за кубок першої “Шкільної ліги” з футзалу у Львові.

Світлина: Управління спорту Львова

Інформаційна служба АФЛ

Партнери