SML Бізнес-ліга: підсумки протистоянь ігрового тижня

Впродовж 8-9 березня відбулися чотири поєдинки SML Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Фінальні обриси змагань тепер вималювались ще краще. До вашої уваги звіт проведених зустрічей.

Поєдинки Бізнес-ліги видалися як завжди результативними, захопливими та подекуди несподіваними.

“Мостиська-3” – “САД” (Львів) (13:5)

Попри незвичний навіть для футзалу результат, у цій дуелі мостичани продемонстрували традиційну для себе гру. Знову ж таки гольове шаленство, яке розпочалося вже з дебютних хвилин. Щось розповідати про схожі матчі – недоцільно. Це просто треба було бачити на власні очі. Саме тому, хто не переглядав звітну зустріч наживо, обов’язково виправте цю помилку та вкотре завітайте на Youtube-канал АФЛ.

Вже по завершенні першого тайму рахунок був 6:2. У фіналі двобою взагалі було зафіксовано 18 забитих м’ячів! Найбільш божевільною новиною стосовно цього поєдинку є те, що це був день Мар’яна Марка із ФК “Мостиська-3”. Колись доводилося бачити як одна людина впродовж одного матчу кладе у ворота суперників 10 голів? Гадаємо, це унікальний випадок. Можемо тільки стоячи аплодувати та сказати “Браво!” і це стосуватиметься не тільки бомбардира, але й обох команд, які подарували схоже видовище.

“Мостиська-3” – “GTL” (Львів) (3:1)

У той-таки день 8 березня мостичани провели ще одне фантастичне протистояння.

“GTL” – колектив, який достроково гарантував собі чемпіонство і всю турнірну дистанцію пройшов дуже рівно. У команди до звітної гри не було жодної поразки, при цьому лише одна нічия і решту перемог. Про мостиський футзал у поточному сезоні не знає хіба що лінивий. Команда постійно демонструє феєрію, яка, певна річ, подобається вболівальникам і не дуже тішить суперників.

Цей матч, по суті, одразу шокував номінальних гостей. Кульматицький вистрелив дуплетом за короткий проміжок часу. До завершення першого тайму Матляк, тим не менш, гандикап до мінімуму своїм голом скоротив.

У другій частині зустрічі трапився лишень один м’яч. Цей гол не відновив паритет, а навпаки збільшив перевагу. Щур своєю результативною дією поставив масну крапку у грі.

“GTL” вперше поступився у сезоні Бізнес-ліги, а от “Мостиська-3” цей переможний для себе день запам’ятає надовго.

“ЛДУФК-2” (Львів) – “Географ-ЛНУ” (Львів) (0:3)

“Студентське” або ж “університетське дербі” насправді обійшлося без особливих несподіванок.

Більш досвідчені “географи” вже на третій хвилині повели у рахунку. М’яча у власні ворота зрізав Варениця. Після цього, щоправда, гострота у протистоянні була далеко не на провідних ролях. У першому таймі голів більше так і не трапилося.

Друга частина поєдинку була вже більш впорядкованою. По поличках усе розклали саме номінальні гості. Ще два забиті м’ячі остаточно загасили молодецький запал юні “ЛДУФК-2”.

Перемогу “Географ-ЛНУ”, можливо, навіть варто трактувати як “звитягу на класі”. У першому колі змагань, нагадаємо, перебіг очної зустрічі був дещо схожим, але рахунок було зафіксовано більш скромний – 2:0. Звітна ж гра тільки довела, що для студентів “ЛДУФК” цей суперник – незручний.

“iFruite” (Львів) – “Lemberg Auto” (Львів) (2:7)

Від минулого тижня саме “Lemberg Auto” вважається головним претендентом на “срібло” турніру. В одному з вирішальних для себе моментів чемпіонату “автомобілісти” обіграли “Географ-ЛНУ” і тепер на одне очко є ближчими до другої сходинки п’єдесталу. Тим не менш, будь-яка втрата залікових пунктів тепер для команди буде ще більш болючою.

Уявляєте, що відчували хлопці, коли у дуелі із “фруктами” пропустили першими? Насправді емоцій точно не бракувало. Оговтатись від такого натиску “iFruite” номінальні гості змогли аж наприкінці тайму. Забивши двічі, колектив “автомобілістів” пішов на перерву.

Другий тайм уже виглядав більш логічно. Фаворити прибрали ініціативу до власних ніг і штампували голи один за іншим. У підсумку позначка у графі “забиті м’ячі” навпроти назви “Lemberg Auto” зупинилася на “7”. Пропустили претенденти на другу сходинку чемпіонату у цій грі лишень двічі.

Власне тому, це перемога, яка перед заключним туром залишає повноцінну інтригу у заочній боротьбі за “срібні” нагороди. “Lemberg Auto” зіграє із “GTL”, а “Географ-ЛНУ” поміряється силами із “iFruite”.

В обох вище анонсованих поєдинках SML Бізнес-ліги пристрасті очевидно будуть зашкалювати. Власне тому, закликаємо вас не пропускати заключний тур змагань. На своїх сторінках у соцмережах вже невдовзі повідомимо його точний час та день проведення.