VBET Екстра-ліга: “in.IT” поступився “Рятувальнику”

У суботу, 11 березня, відбулися матчі другого туру 4-го етапу VBET Екстра-ліги сезону 2022/23. У рамках звітного ігрового дня “айтівці” зазнали поразки на домашній арені від “Рятувальника” з Ромнів – 0:2.

Перший тайм був напруженим, проте обидві команди грали досить рівно, повідомляє пресслужба “in.IT”. Перевагу важко було віддати бодай комусь із опонентів, тому цілком логічно, що перша частина зустрічі завершилась нічиєю 0:0.

У другому таймі “Рятувальник” все ж зміг заволодіти ініціативою. Колектив із Сумщини відзначився двома голами та забезпечив собі комфортний рахунок. М’ячі до своїх активів записали Прокопчук та Колеснік. Львівська команда, певна річ, намагалася відігратись, але навіть застосування п’ятого польового не дозволило втілити такі плани до реальності.

Підопічні Андрія Федюка зазнали прикрої поразки від команди, яку, нагадаємо, ще у рамках другого етапу VBET Екстра-ліги на виїзді перемогли з рахунком 2:5. Тепер в очних дуелях між колективами паритет.

Свій наступний поєдинок “айтівці” проведуть на виїзді із київським “Clust”. До речі, у рамках попередніх раундів цю футзальну дружину львів’яни теж перемагали. Сподіваємося, такий успіх повториться і під час прийдешньої зустрічі.

Світлина: in.IT