Фінальні етапи всеукраїнських змагань: стали відомі деталі розіграшу

Днями відбулась нарада представників регіональних асоціацій футзалу, яку провела АФУ. Предметом розмови були обриси всеукраїнських етапів Першої та Другої ліг, а також фіналу АФЛУ. Про що було попередньо узгоджено – у матеріалі.

Усі регіональні змагання мають завершитись до 1 квітня 2023 року. У турнірі Першої ліги братимуть участь виключно чемпіони найвищих обласних ліг-відбіркових етапів без права заміни учасників. У розіграші Другої ліги виступатимуть «срібні» та рейтингові «бронзові» призери. До всеукраїнських змагань АФЛУ матимуть змогу долучитись усі без винятку команди ліги відбіркового етапу, які внесені до БД УАФ.

Кількість учасників Першої ліги – усі чемпіони змагань, які пройшли кваліфікацію відбору. Кількість учасників Другої ліги – 16. Комплектація складу команд всеукраїнського фіналу АФЛУ – необмежена.

Турнір Першої ліги розпочинатиметься із трьох-чотирьох груп по 4 команди у кожній. Усі поєдинки цього раунду відбуватимуться в одному місті у форматі з’їзних турів. У підсумку вісім найкращих колективів змагатимуться у двоматчевих чвертьфіналах (вдома – на виїзді). Далі – Фінал чотирьох, де кожен зіграє з кожним. У рамках Другої ліги одразу відбуватимуться матчі плей-оф 1/8 фіналу та чвертьфіналу, зіграні із двох поєдинків (вдома – на виїзді). Фінал чотирьох також відбудеться за схемою Першої ліги. Система розіграшу всеукраїнського фіналу АФЛУ буде сформована в залежності від кількості команд-учасниць.

Відзначимо, що від АФЛ до турніру Першої ліги буде делеговано чемпіона Суперліги Львівщини – команду «Nice Guys». Враховуючи те, що «Любарт», який посів у львівській Суперлізі друге місце, кваліфікувався до подальших етапів із чемпіонату Волині, право на виступи у Другій лізі України отримала ФК «Мостиська», яка зайняла третю сходинку. До змагань АФЛУ мають можливість долучитись не тільки решту представників найвищого футзального дивізіону нашої області, але й команди Practic 1 Ліги Львівщини. Зокрема, і чемпіон – «Скала» (Вільховець).

Додамо також, що АФЛ подала заявку на проведення всеукраїнського фіналу АФЛУ на власних майданчиках. Подальшу інформацію з цього приводу, а також дати проведення турнірів дізнаємося вже незабаром від офіційних каналів АФУ.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери