SML Бізнес-ліга: знову гаряче, знову на тоненького (підсумки туру)

У середу, 15 лютого, відбулися протистояння чергового туру у SML Бізнес-лізі. Хоч ігровий день видався і неповним, але ті матчі, які все ж відбулися, суттєво потішили. Детальніше розповідаємо у матеріалі.

Із запланованих чотирьох поєдинків, на жаль, відбулися лишень два. Із низки причин на пізніший термін перенесено зустрічі “САД” – “GTL” та “Географ-ЛНУ” – FC “United”. Саме тому, за відсутності повноцінного туру відповідальність за видовище і якісний футзал лягала на інші колективи. Підсумки та результати очних протистоянь, які все ж було проведено, оглядаємо нижче.

“ЛДУФК-2” (Львів) – “Lemberg Auto” (Львів) (2:3)

Цього матчу з нетерпінням чекали як одні, так і інші. Якщо студенти ЛДУФК мали на меті реабілітуватись за поразку “автомобілістам” у першому колі (1:8), то для “Lemberg Auto” перемога тут була потрібна з точки зору таблиці. Справа в тім, що номінальні гості ще не втратили нагоди поборотись навіть за чемпіонство. Саме тому, на заключному відтинку змагань кожне очко на вагу золота.

Першими у рахунку, втім, повели саме юні підопічні Андрія Федюка, тим самим ошелешивши більш досвідчених опонентів. У нокдауні “автомобілісти” перебували недовго і доволі швидко відновили паритет. На перерву команди пішли за нічийного результату. У другій частині матчу захопливий сюжет повторився. Знову забили хлопці із “ЛДУФК-2” і знову відігралися суперники. Щоправда, цього разу “Lemberg Auto” результативно відповів аж двома м’ячами. Такі гойдалки на мінімальній перевазі фаворитів і завершилися. “Автомобілісти” досі у лідерській гонитві.

“Мостиська-3” – “iFruite” (Львів) (5:4)

Зустріч сусідів по турнірній таблиці не може бути позбавленою цікавості. Тим паче, коли ці “сусіди” – команди “Мостиська-3” та “iFruite”, які у поточному сезоні традиційно беруть участь в ураганних матчах із великою кількістю голів.

Нетипово для себе, але першими у рахунку повели саме мостичани. Голом відзначився Тарас Щур. До перерви “фрукти” один м’яч відквитали, але натомість пропустили ще двічі. Загалом, не найкращий перший тайм для колективу, який, нагадаємо, виступає у звичних бандерівських кольорах. Друга частина поєдинку видалася набагато рівнішою та іскристою. Щирий футзал домінував, а вболівальники, які стежили за онлайн-трансляцією, певна річ, отримали масу задоволення. Попри усі намагання вирвати бодай нічию номінальні гості таки залишилися з носом. Не допоміг “iFruite” навіть перфоманс від екскарпатівця Анатолія Тітуніна, який став M.V.P. зустрічі, оформивши хет-трик.

У відкритих футзальних перестрілках мостичани немов риба у воді. Власне тому, із мінімальним гандикапом та все ж підопічні Андрія Шагала повезли цього дня до кордону власну перемогу.

Якнайшвидше чекаємо решти протистоянь SML Бізнес-ліги – турніру, який дарує яскраві емоції тур за туром.