Суперліга Львівщини: анонс 9-ого туру

У суботу, 12 серпня, відбудеться передостанній, дев’ятий за ліком тур поточної Суперліги Львівщини з футзалу. Хто у яких битвах братиме участь та які очікування від прийдешніх протистоянь – у матеріалі.

У новому турі може померти чемпіонська інтрига. Якщо “NG Metal” не поступиться “Галицькій здобі”, то достроково стане володарем головного трофею чемпіонату. Крім цієї гри, захопливих зіткнень також не бракуватиме.

“Галицька здоба” – “NG Metal” (10:00)

Цього двобою точно чекали усі прихильники футзалу.

“Металісти” зносять просто все на своєму шляху до чемпіонства. Переконані, що і у прийдешньому протистоянні не збиратимуться відкладати справу у довгу шухляду. Якщо все піде за сценарієм Василя Дениса, то “пекарям” буде максимально непросто.

Щодо підопічних Сергія Тригубця, то налаштування буде просто захмарним. Є ймовірність, що саме на цей матч колектив закумулює увесь кадровий потенціал, тому пристрастей не бракуватиме. Крім того, цей поєдинок може стати моментом “Х” для історії “Галицької здоби”. Колектив доволі давно не знав смаку “золота” найпрестижнішої регіональної першості. Цей шанс “пекарі” точно захочуть використати і зроблять усе від себе залежне для перемоги.

Скажемо без перебільшень, що для обох це ключова дуель літнього сезону.

“Штурм” – “Nice Guys” (11:00)

Ще у минулому турі цей матч вважався б грою за “бронзу”.

Втім, цього разу фактично все вирішено. “Гайси” переконливо крокують до медалей і за умови осічки “Галицької здоби” навіть готові вискочити на другу сходинку. Така ймовірність існує, але треба перемагати “Штурм”. Власне тому, “хороші хлопці” повинні зіграти максимально відповідально.

Щодо “штурмівців”, то мотивація у колективу може бути тільки одна – голосно грюкнути дверима цього чемпіонату. Чому б це не зробити у грі з наразі чинним чемпіонами? Тим паче, у першому колі команди зіграли внічию, тому позитивний досвід у підопічних Юрія Цибика є.

Все залежатиме від того, як розгортатиметься перший тайм.

КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” – “UnoMas” (12:00)

Бій за те, аби не залишитись останнім.

Будьмо відверті, але у поточному сезоні обидва колективи зірок з неба не хапають. Як “енергетики”, так і “ресторатори” точно не задоволені турнірним становищем. Різниця між ними лишень в один бал і шанси в очному протистоянні приблизно рівні. В будь-якому разі мотивація не опинитись по завершенні сезону на дні гнатиме і тих, і інших.

Очікуємо точно захопливої гри із великою кількістю гольових нагод. За таких умов перемогу може святкувати будь-хто. Втім, якщо це зробить “UnoMas”, то цей момент точно стане історичним.

За кожним із поєдинків дев’ятого туру матимете можливість стежити в онлайн-трансляціях на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери