Суперліга Львівщини: яким був 4-ий тур (підсумки)

Відбулися чергові матчі Суперліги Львівщини з футзалу. Цього разу колективи змагалися у рамках четвертого ігрового дня. Яким видався цей тур – у матеріалі.

Звітні поєдинки відзначилися, перш за все, своєю сенсаційністю. Попри те, що нібито очевидним був поділ на “фаворит/аутсайдер”, усе сталося не зовсім так, як гадалося.

“NG Metal” – КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” (5:1)

Єдиний поєдинок туру, у якому прогнозований лідер здобув звитягу. Тим не менш, і тут не обійшлося без труднощів.

У першому таймі юні “енергетики” добряче нав’язали суперництво в рази старшим та досвідченішим опонентам. На гол від Гриника доволі швидко та результативно відповів Близнюк. На перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1.

Другий тайм на 100% вдався “металістам” і навпаки видався провальним для “зоряних”. Ще чотири м’ячі від команди Андрія Каніцького остаточно переконали у потужності номінальних господарів. “NG Metal” зняв черговий скальп зі свого опонента та на вершині іде наразі із максимальним результатом.

“UnoMas” – “Nice Guys” (1:1)

“Ресторатори” нарешті здобули перший заліковий пункт у новому чемпіонаті. Хоча могли розраховувати і на всі три.

Матч із “Nice Guys” був насправді дуже важливим для “UnoMas”. Команда у стартових трьох турах тричі поступилась, тому втрачати було нічого. “Хороші хлопці” також не могли похизуватись вдалою формою, тому для підйому розраховували виключно на звитягу у дуелі з “андердогами”.

Перший тайм видався доволі спокійним та неквапливим. Поодинокі моменти були в обох колективів, але питання із реалізацією відклали на потім. Друга частина зустрічі суттєво відрізнялася. Гольові нагоди почали з’являтись одна за одною. Відкрив лік забитим голам Мурин. Гравець “UnoMas” завдав невідпорного удару по воротах суперників. Далі настав зоряний час Явного. Страж воріт “рестораторів” витворяв просто космічні речі у рамці. Підопічні Євгена Москвіна ніяк не могли пробити юного голкіпера, який по-справжньому впіймав кураж. Коли здавалося, що довгоочікувана перемога команди Андрія Федюка уже в кишені, дав про себе знати Іванишин. Універсал “Nice Guys” відзначився м’ячем на 29-ій хвилині. До речі, передував цьому епізоду нереалізований шанс від Кунтия. Капітан “UnoMas” влучив у стійку і після того розгорнулася гольова контратака суперників. Ось така драма футзалу.

“Галицька здоба” – “Штурм” (2:7)

Головна несподіванка туру.

Того дня у ворота “пекарів” залітало практично все. Попри те, що “Штурм” не може похизуватися такими регаліями як суперник, та все ж саме підопічні Юрія Цибика були головними дійовими особами зустрічі. Парадокс полягає у тому, що перший тайм гри не передбачав такого розгрому. Так, була невеличка перевага “Штурму” за моментами, але не настільки відверта.

У другому таймі лише один м’яч від “пекарів” і одразу п’ять від суперників. Успіх “штурмівців” полягав у впевненій грі на захист та майже стовідсотковій реалізації.

Дуже переконлива та заслужена перемога “Штурму”. “Галицька здоба” натомість вже відтепер робить серйозні висновки та готується до прийдешніх протистоянь.

З відеооглядами кожного матчу можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі.