Суперліга Львівщини: який був 2-ий тур (підсумки)

Найвищий футзальний дивізіон Львівщини потроху починає набирати обертів. Позаду вже другий тур, що подарував три якісні протистояння, про які розповідаємо у матеріалі.

Апетит приходить під час їжі. Певна річ, після шаленого першого ігрового дня високі вимоги прихильники видовищного футзалу ставили і до другого. Забігаючи наперед, відзначимо, усі очікування справдилися.

“Nice Guys” – “Штурм” (2:2)

До очної зустрічі обидві команди підходили з бажанням реабілітуватись.

Якщо “хороші хлопці” хотіли повернути прихильність вболівальників після осічки зі “Здобою” (2:4), то “Штурм” хотів би не повторювати помилок попереднього туру із юними “енергетиками” (2:2). Тоді команда була змушена відіграватись з 0:2.

Слід відзначити, що ані одним, ані іншим не вдалося досягнути своїх цілей. “Nice Guys” хоч і лідирував після першого тайму 2:0, та все ж зберегти таку перевагу не зумів. У другій частині гри хлопці Юрія Цибика відновили паритет у поєдинку та пережили відчуття дежавю. Сценарій матчу видався ідентичним до попереднього туру.

Жодна із команд на 100% таким результатом задоволена на залишилась.

“UnoMas” – КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” (2:4)

Свою гру віднайти вже другий тур поспіль не можуть новачки еліти.

“Ресторатори” цього разу знову були змушені залишитись ні з чим. Юні підопічні Назарія Станкевича видали дуже хороший матч та впевнено нейтралізували усі сильні сторони опонента.

Уже після першого тайму рахунок був 1:3. У другому таймі “зоряним” добре вдавався позиційний захист, тому колектив досить переконливо гасив усі атакувальні потуги “UnoMas”.

На користь КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” дуель і завершилася.

Юні футзалісти здобули першу перемогу у такому об’єднаному складі.

“NG Metal” – “Галицька здоба” (2:1)

Однозначно центральний матч туру.

Як і належить таким протистоянням, розпочалося воно не у дуже динамічній формі. Колективи особливо не ризикували, а здебільшого оцінювали шанси. Через це були тривалі розіграші м’яча, які особливо нічим конкретним не запам’яталися.

Друга частина гри була набагато яскравішою. Спершу забили “пекарі”. Сталося це на 23-ій хвилині, коли свою майстерність продемонстрував граючий тренер команди Сергій Тригубець. Все ніби йшло до того, що єдиний м’яч буде саме в активі “Галицької здоби”. Тим не менш, усе пішло шкереберть за кілька хвилин до фінальної сирени. Блискавичними ударами запам’ятались Маринюк та Абрамчук. Саме ці голи і стали вирішальними.

“Металісти” – єдині учасники Суперліги, які продовжують іти без втрат.

З відеооглядами кожного матчу можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі.