В бій ідуть ветерани 60+: у Зашкові відбувся традиційний турнір з футзалу

У неділю, 11 червня, відбулася першість Львівщини з футзалу на відкритих майданчиках серед ветеранів вікової категорії “60+”. Змагання вкотре було проведено у Зашкові, що неподалік Львова, а чемпіонат приурочено пам’яті творця ОУН Євгена Коновальця.

Звітний турнір зібрав п’ятеро учасників, а саме: ФК “Держів”, ФК “Зашків”, ФК “Енергія”, ФК “Яворів” та “Досвід-УНСО”. Команди змагалися у рамках одноколового чемпіонату.

Пристрастей було не позичати. Гравці викладалися на повну, немов у свої професійні роки. Від цього і вболівальникам насправді вдалося отримати задоволення від побаченого.

За підсумками запеклих протистоянь чемпіоном стала команда з Яворова. Друге місце – ФК “Держів”, а “бронзою” поповнили власну колекцію гравці ФК “Енергія”.

Також відзначали “Найкращих гравців” у складі кожного колективу:

“Зашків” – Степан Макар

“Енергія” – Дмитро Чернюх

“Держів” – Ігор Борецький

“Яворів” – Ярослав Анклевич

“Досвід-УНСО” – Ігор Таранько

“Хочу подякувати кожному учаснику звітного турніру за активну пропаганду спорту та здорового способу життя. Крім того, своєю витривалістю та щирою громадянською позицією доводите, що Україна таки незламна. Не забуваємо також дякувати нашим захисникам та захисницям, які дають нам можливість у звичний спосіб вшановувати пам’ять героїчних постатей української історії. Маємо насправді велику та сильну націю, яка споконвіку обстоювала свої свободи. За нашими спинами цілі покоління борців, а зараз усі ми пліч-о-пліч даємо гідну відсіч окупанту, який ніколи не здобуде бажаного. Разом до Перемоги”, – зазначив на церемонії закриття турніру президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери