VBET Екстра-ліга: “Енергія” – у півфіналі плей-оф

У п’ятницю, 21 квітня, “енергетики” у Львові провели матч-відповідь із МСК “Харків” у чвертьфінальній серії VBET Екстра-ліги України з футзалу сезону 2022/23. Вдруге поспіль здолавши слобожанців, львів’яни отримали путівку до 1/2 фіналу змагань.

Про це повідомляє пресслужба “Енергії”. Суперники розпочали поєдинок без розвідки, адже це вже була шоста зустріч команд у сезоні. Хоча ігровою перевагою володіли “енергетики”, моменти виникали біля обох воріт. Зокрема, можна відзначити влучання у стійку від Сергія Малишка (“Енергія”) та у перекладину від Вадима Корженка (“Харків”). Зрештою львів’яни реалізували один зі своїх шансів і вийшли вперед. На 17-ій хвилині Андрій Цілик замкнув передачу у штрафний майданчик від Тараса Кузя після розіграшу штрафного.

Друге взяття воріт “енергетики” організували після перерви. На 33-ій хвилині автором голу став Володимир Буньо, який відгукнувся на простріл від Андрія Цілика з правого флангу. Гості спробували рятувати поєдинок з п’ятим польовим (Денис Овсянніков), але захист “енергетиків” на чолі з голкіпером Андрієм Пітулею відіграв надійно.

Власне тому, фінальна сирена зафіксувала 2:0 у звітному поєдинку та 2:0 у чвертьфінальній серії.

Плей-оф. 1/4 фіналу. VBET Екстра-ліга 2022/2023. Другий матч. 21 квітня 2023 року. Львів. Боско-Арена.

“Енергія” (Львів) – МСК “Харків” (Харків) — 2:0 (1:0)

Рахунок в серії — 2:0

Голи: Цілик, 17, Буньо, 33

Попередження: Рибак, 17

“Енергія”: Пітуля, Войтович – Буньо, Цілик, Радевич, Кузь, Малишко, Легендзевич, Зварич, Теряєв, Марциняк, Квасній, Гураль, Пелех

Головний тренер: Валерій Легчанов

“Харків”: Сагайдаченко, Бутов – Крюков, Рибак, Сорокін, Васильєв, Нагорний, Бондар, Сагайдачний, Корженко, Топчій, Іванов, Овсянніков, Стадник

Головний тренер: Денис Овсянніков

Арбітри: Антон Ноєв (Запоріжжя), Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ), Орест Дуцяк (Дрогобич)
Хронометрист: Максим Проць (Дрогобич)
Спостерігач арбітражу: Сергій Дребужан (Мукачево)
Делегат: Володимир Гримайло (Київ)

Стало відомим також ім’я опонента “Енергії” у півфіналі. Київський “ХІТ” за підсумками двоматчевого протистояння здолав хмельницький “Сокіл”, тому саме столична команда зіграє із львівськими “енергетиками”. В іншому півфіналі зійдуться івано-франківський “Ураган” та рівненський “Кардинал-Рівнестандарт”. Серії на наступній стадії триватимуть до трьох перемог, а перші матчі заплановано на шосте травня.

Світлина: МСК “Харків”