VBET Екстраліга: львівська “Енергія” – у півфіналі плей-оф!

Минулого вікенду відбулися чвертьфінальні поєдинки у VBET Екстралізі України з футзалу, які визначили чотирьох володарів путівки до наступної стадії змагань. Серед колективів, які опинилися, у наступному раунді, зокрема, і “Енергія”, яка непросто долала хмельницький “Сокіл”. Детальніше – у матеріалі.

Після стартової поразки у чвертьфіналі вдома від хмельничан (3:6) на підопічних Валерія Легчанова полилося чимало хейту. Звісно ж, такому флагману українського футзалу як “Енергія” аж ніяк не личить залишати фінальний розіграш чемпіонату вже на стадії чвертьфіналів.

Перебіг протистояння у серії “енергетики” цілковито переламали у виїзних зустрічах, що відбувалися у Здолбунові. Спочатку львів’яни здобули перемогу з рахунком 2:1, чим вирівняли рахунок, а вже наступного дня тріумфували на виїзді 3:1. Таким чином “Енергія” вийшла до півфіналу змагань, де зіграє із івано-франківським “Ураганом”.

Наступний етап стартує для “енергетиків” у Івано-Франківську. Матчі заплановано на 19 та 20 травня. Після цього серія продовжиться у Львові, адже, нагадаємо, команди гратимуть до трьох перемог.