Збірна України з футзалу зіграє у чвертьфіналі ЧС-2024

Підопічні Олександра Косенка кілька днів тому обіграли Нідерланди в 1/8 фіналу Мундіалю, що цими днями відбувається в Узбекистані. Дочекалися “синьо-жовті” вже і суперника у наступній стадії турніру. Чвертьфінал проведемо із венесуельцями. Детальніше – у матеріалі.

Після групового раунду наша національна команда отримала серйозний “помаранчевий” бар’єр відразу ж в 1/8. Із Нідерландами за останні кілька років українці зустрічалися тричі і щоразу результати були різними. На щастя, цього разу нам опонента вдалося переграти та навіть зробити це доволі впевнено. У Ташкенті наша збірна тріумфувала із результатом 3:1. За Україну забивали “енергетик” Михайло Зварич та двічі представник “ХІТа” Андрій Мельник.

Далі настав час очікування. Збірники чекали результату гри між Іспанією та Венесуелою. У підсумку латиноамериканці шокували суперники та здобули звитягу з рахунком 2:1.

Таким чином у чвертьфіналі на вболівальників чекає очна зустріч між Україною та Венесуелою. Матч відбудеться у неділю, 29 вересня. Гра стартує о 18:00.

Підтримуємо нашу національну команду та тримаємо кулаки!