АФЛ запрошує команди до участі у літніх чемпіонатах

Вже відтепер ми розпочинаємо прийом заявок від колективів, які за найбільш якісних умов хочуть позмагатися за літні трофеї Асоціації футзалу Львівщини.

Ще доволі свіжими у пам‘яті залишаються емоції та гомін зимового сезону. Минулий чемпіонат насправді був просто топовим. Без зайвої лірики скажемо, що сезон 22/23 в історії АФЛ був найкращим. Ще на старті турнірної дистанції це здавалося б якоюсь нісенітницею. Втім, завдяки нашим ЗСУ, завдяки всеукраїнській згуртованості та націленості на перемогу ми отримали шанс для розвитку і такою можливістю скористалися. Все розгорталося, зростало та покращувалося спільно з командами, партнерами та, звісно, вболівальниками.

Відтепер на високій ноті та у відповідній кооперації готуємося до старту вже нових змагань, які відбудуться на відкритих майданчиках. Літо у Львові не завжди буває жарким, тому пропонуємо додати до нього вогню запеклим футзалом.

Буде ще більше топових матчів, більше коментарів, інтерактиву, яскравості та, звісно, сюрпризів. Усі карти наразі розкривати не будемо.

На сьогоднішній день можемо лишень оформити вам квиток до такої захопливої подорожі як «Літній сезон АФЛ».

Чекаємо на борту саме вашу команду! Для заявки телефонуйте за контактними номерами:

+380 (63) 358 73 33 (Ростислав), Суперліга

+380 (67) 371 78 78 (Богдан), Перша ліга, Бізнес-ліга

Неодмінно побачимось на футзалі! До зустрічі!

Інформаційна служба АФЛ

Партнери