VBET Екстра-ліга: “Енергія” та “in.IT” завершили виступи у регулярному чемпіонаті

Минулого вікенду відбулися заключні поєдинки четвертого етапу та відповідно регулярного чемпіонату у VBET Екстра-лізі України з футзалу сезону 2022/23. Свої матчі провели, зокрема, і львівські “Енергія” та “in.IT”.

Підсумок протистояння львівських “енергетиків” та лідера групи “Центр” київського “ХІТа” — 2:2. Про це повідомляє пресслужба “енергетиків”.

Перший тайм поєдинку був за «Енергією». Львів’яни створили більше нагод, які матеріалізувались у два голи. На 14-ій хвилині Мар’ян Пелех обіграв суперників, віддав передачу на Андрія Теряєва, удар якого парирував голкіпер. Однак, Мар’ян Пелех вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок. Ще за хвилину Михайло Зварич пройшов на половину майданчика «ХІТа», розіграв комбінацію з Андрієм Теряєвим і завершив атаку влучним ударом.

У другому таймі кияни активізувались, “енергетики” відповідали гострими контратаками. На 25-ій хвилині господарям вдалося скоротити відставання — відзначився Сергій Журба зі штрафного удару. Вже невдовзі, на 32-ій хвилині Олександр Педяш замкнув передачу у штрафний майданчик від Сергія Журби і зрівняв рахунок. Далі обидві команди могли вирвати перемогу. Моменти виникали як біля воріт «ХІТа», так і «Енергії». Зокрема, можна згадати епізод на 37-ій хвилині. Спершу Олександр Школьний влучив у стійку  “енергетиків”. Вже за мить каркас воріт зіграв за господарів: Віталій Радевич поцілив у штангу, добивання від Тараса Кузя прийняв на себе Олександр Педяш, а після удару Ігоря Марциняка м’яч полетів у хрестовину. Втім, більше голів у цьому поєдинку так не було, підсумок матчу — 2:2.

Таким чином «Енергія» завершила регулярний чемпіонат на другому місці групи «Захід».

5 тур 4 етап. 31 березня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Київ. “СКА ЗСУ”

«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів) — 2:2 (0:2)

Голи: Журба, 25, Педяш, 32 — Пелех, 14, Зварич, 15

Попередження: Войтович, 40

«ХІТ»: Кравець (Сухов, 21) – Жук, Поночовний, Чернявський, Літвінов, Журба, Шеремета, Школьний, Педяш, Ліфер, Завертаний, Подлюк, Сметаненко
Головний тренер: Олег Лук’яненко

«Енергія»: Пітуля (Войтович, 21) – Малишко, Зварич, Пелех, Теряєв, Буньо, Гураль, Кузь, Марциняк, Радевич, Легендзевич, Цілик, Квасній
Головний тренер: Валерій Легчанов

Арбітри: Євген Гордієнко, Євген Диннік (обидва – Одеса), Руслан Лутій (Київ)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)
Делегат: Володимир Гримайло (Київ)

У поточному сезоні чи не найбільше матчів проти львівських колективів провів МСК “Харків”. Команда Дениса Овсяннікова виходила на один паркет з львів’янами не тільки на дуелі чемпіонату, але й на поєдинки Кубка. От і на заключний тур “регулярки” на номінально домашньому майданчику харків’яни грали з “in.IT”.

Протистояння розпочалося доволі рівно. Були обопільні атаки від команд, але довгий відтинок часу голів не забивали. Розмочив рахунок на табло граючий тренер “Харкова” Денис Овсянніков. На 15-ій хвилині досвідчений виконавець своїм влучним ударом засмутив “айтівців”, які пішли на перерву за мінімального відставання в рахунку.

Другий тайм видався більш результативним. Свій дубль вже на 22-ій хвилині оформив Денис Овсянніков. Не менш видатний для українського футзалу Андрій Федюк голом відповів уже невдовзі. Скоротивши гандикап у рахунку, “in.IT” почав діяти досить розкуто. Колектив пішов уперед великими силами та намагався відновити паритет. Крапки над “і”, тим не менш, розставили саме харків’яни. На 37-ій хвилині Тарас Рибак своїм вдалим ударом закрив звітний поєдинок. Підсумок протистояння – 2:2.

“in.IT”, попри гідний виступ у своєму першому сезоні Екстра-ліги, таки не потрапив до плей-оф чемпіонату.

5 тур 4 етап. 1 квітня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Суми. “ПСС СумДУ”

МСК «Харків» – «in.IT» (Львів) — 3:1 (1:0)

Голи: Овсянніков, 15, 22, Рибак, 37 – Федюк, 27

Попередження: Мурин, 35

“Харків”: Сагайдаченко, Бутов – Сиротенко, Рябухін, Нагорний, Рибак, Корженко, Іванов, Топчій, Бондар, Стадник, Сагайдачний, Крюков, Овсянніков

Головний тренер: Денис Овсянніков

“in.IT”: Кітор, Кардаш – Білюк, Константінов, Стегніцький, Федюк, Гриник, Багряк, Лейб’юк, Абрамчук, Коваль, Мурин

Головний тренер: Андрій Федюк

Арбітри: Марія Мисловська, Андрій Савельєв, Олександр Єлшанський (всі – Суми)
Хронометрист: Роман Васильєв (Суми)
Спостерігач арбітражу: Олександр Шабан (Суми)
Делегат: Максим Новіков (Суми)

Попереду у “Енергії” матчі плей-оф чемпіонату. Суперником у чвертьфіналі для підопічних Валерія Легчанова стала добре знайома команда МСК “Харків”. “in.IT”, своєю чергою, надалі продовжить виступи лишень у Кубку України з футзалу. Опонентом “айтівців” стане колектив «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне), а гра відбудеться уже шостого квітня о 15:00.