“Академія футзалу” (Ужгород) – переможець турніру “Lviv Junior Cup”

У суботу, 14 жовтня, добіг свого завершення дитячо-юнацький передсезонний турнір з футзалу “Lviv Junior Cup” серед гравців 2008 року народження. За підсумками триденного змагального процесу чемпіонство святкувала збірна команда АФУ, яка продемонструвала стовідсоткові показники.

Загалом, участь у змаганнях взяли шестеро колективів, а саме: “ДЮСШ-4-Респект” (Луцьк), ФК “Покрова” (Львів), “Академія футзалу” (Ужгород), ДЮСШ-4 (Рівне), “КІВС in.IT” (Львів) та “КІВС” (Львів).

Майбутні тріумфатори за увесь турнір жодного разу навіть не зіграли внічию. Підопічні Олега Шайтанова зуміли здобути п’ять перемог із п’яти можливих та навіть не пропустили жодного м’яча. Решту команд, тим не менш, боролися дуже гідно. Зокрема, львівські “КІВС in.IT” та “КІВС” (Львів) посіли другу та четверту позиції відповідно.

Підсумкове розташування команд виглядало так:

  1. “Академія футзалу”
  2. “КІВС in.IT”
  3. “Покрова”
  4. “КІВС”
  5. ДЮСШ-4
  6. ДЮСШ-4-Респект

На церемонії нагородження, куди завітали голова комітету з проведення змагань АФЛ та ДЮК АФЛ Ростислав Капітанець, президент АФЛ Мирослав Хом’як та начальник Управління спорту ЛМР Антон Нікулін, відзначали також найкращих індивідуалістів. До вашої уваги їхнє представлення:

Найкращі гравці команд

“Академія футзалу” – Даниїл Литвиновський

“КІВС in.IT” – Богдан Підчеха

“Покрова” – Назар Шпіт

“КІВС” – Олександр Барботько

ДЮСШ-4 – Роман Середа

ДЮСШ-4-Респект – Артем Чижук

Найкращі у номінаціях

“Найкращий голкіпер” – Дмитро Кізімчук (ДЮСШ-4)

“Найкращий бомбардир” – Назар Цебенко (“Академія футзалу”)

“Найкращим гравець” – Олександр Шпак (“КІВС in.IT”)

По завершенні турніру дякуємо усім командам, наставникам та представникам, які завітали. Крім того, вдячні нашим партнерам, які посприяли у класному проведенні церемонії нагородження: Управління спорту Львова, ТМ “Галицька здоба”, магазин “Спортмайданчик” та ТМ “Select”.

До нових зустрічей на футзальних паркетах України та всього світу.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери