ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини визначила чемпіона та призерів чемпіонату

Літній сезон ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини добіг свого завершення. Впродовж двадцяти насичених ігрових днів 13 команд мірялися амбіціями на здобуття чемпіонських нагород. У підсумку – масштабні змагання завершено, найкращі команди та гравці нагороджені, а емоцій вистачить аж до старту зимового чемпіонату. Яким був заключний тур та кого у підсумку відзначили – у матеріалі.

“ICOOLA” – “Географ-ЛНУ”  (4:0)

Хоч до останнього ігрового дня колективи підходили без турнірної мотивації, та все ж очікувань від гри цих команд було багато.

“Айфоністи” чемпіонами стали достроково, залишивши на підсумковій другій позиції “географів”. Тим не менш, як підопічні Андрія Манька, так і футзалісти Тараса Кузя на останній тур зібрали оптимальні склади. Уже з першого тайму, втім, стало зрозуміло, що статус “чемпіона” номінальних господарів дійсно окриляє. “ICOOLA” неслася вперед дуже переконливо, тому вже до перерви команда лідирувала у два м’ячі.

По перерві сюжет матчу особливо не змінився. Знову із перевагою “айфоністи”, які забили ще двічі. Як наслідок – вишенька на торті сезону від “ICOOLA”.

“Патруль” – “УФАМ” (0:2)

Матч, який теоретично міг вплинути на долю підсумкового третього місця. У випадку перемоги “медиків” над “Патрулем” і осічки “Галицької здоби-2” саме “УФАМ” би ставав “бронзовим”.

Усе від себе залежне “лікарі” зробили. Там де треба засушивши гру та мінімізувавши атаки на власні ворота, номінальні гості зуміли відзначитись по голу у кожному з таймів. Забивали Батіг і Терлецький. “Поліцейські” натомість протиставити нічого не зуміли, тому і поступилися.

Після цієї гри увага “медиків” була прикута виключно до останньої гри між “Галицькою здобою-2” та “GTL”.

“Галицька здоба-2” – “GTL” (4:2)

Так сталося, що саме у заключному поєдинку чемпіонату загалом ще була “бронзова” інтрига. “Галицькій здобі-2” для здобуття п’єдестальної позиції була потрібна виключно звитяга.

Працювати над виконанням цього завдання підопічні Сергія Тригубця почали ледь не відразу. М’яч від досвідченого Писька на перших хвилинах суттєво додав вогню цьому поєдинку. Далі, втім, двічі поспіль забивав “GTL” зусиллями Каспришина і Лавріна. Після такого дуплету “пекарі” все ж не знітились та відновили паритет ще до перерви завдяки голу Сов’яка.

У другому таймі так склалося, що забивала виключно команда Сергія Тригубця. По дублю до своїх активів у підсумку записали Писько та Сов’як. “Пекарі” завдяки цій перемозі фінішували на третій сходинці.

По завершенні поєдинків відбулася урочиста церемонія нагородження команд. Підсумкове розташування призерів виглядало так:

Вища ліга

  1. “ICOOLA”
  2. “Географ-ЛНУ”
  3. “Галицька здоба-2”

Перша ліга

  1. “СВ Львів Lemberg Auto”
  2. НАСВ “Штурм”
  3. “Подорожник”

Окрім того, нагородили найкращих індивідуалістів чемпіонату у двох лігах.

“Найкращий бомбардир Першої ліги” – Владислав Ворона (“Подорожник”)

“Найкращий воротар Вищої ліги” – Руслан Мірзаєв (“ICOOLA”)

“Найкращий бомбардир Вищої ліги” – Володимир Когут (“ICOOLA”)

“Найкращий гравець Вищої ліги” – Олег Кучір (“Географ-ЛНУ”)

Гравців та команди нагороджували засновник компанії генерального партнера “ICOOLA” Роман Крук та президент АФЛ Мирослав Хом’як.

Користуючись нагодою, дякуємо усім, хто був причетним до цього фантастичного сезону. Вдячні командам, наставникам, партнерам, арбітрам, журналістам. Разом виконали дуже великий об’єм роботи. Сподіваємося у не менш якісній кооперації побачитись уже взимку на паркеті.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери